BCAA CHEWS

Kramtomos BCAA tabletės

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 6,90 EUR

    13,80 EUR

Skonis:

6,90 EUR

13,80 EUR

BCAA Chews – tai greitas ir patogus BCAA šaltinis skanių tablečių formoje. Nesvarbu kur bebūtumėte, kelyje ar treniruotėje, visada kartu galite turėti šias esmines aminorūgštis ir sukramtyti kelias tabletes net ir neturint po ranka jokio skysčio, kurio reiktų kitokių BCAA tablečių/kapsulių vartojimui.

Trys aminorūgštys, kurių grupė vadinama BCAA (išsišakojusios grandinės aminorūgštys) yra esminės visų pirma todėl, kad jų organizmas negali pasigaminti, o antra - fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Papilde BCAA yra moksliškai pagrįstu 2:1:1 santykiu (leucinas, izoleucinas, valinas). 

VARTOJIMAS: 1 porciją (3 kramtomos tabletės) per dieną: treniruotės metu ir/arba po treniruotės arba bet kuriuo kitu dienos metu. 
 sara_back-04
Maistinė ir energinė vertė: 3 tabletėse 100 g produkto
L-leucino  1500 mg 65217 mg
L-izoleucino  750 mg 32609 mg
L-valino  750 mg 32609 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 10 (30 tab.).
Spec. paskirties produktas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Obuolių skonio: gliukozė, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis,  obuolių aromato kvapioji medžiaga, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, saldikliai: sukralozė ir steviolio glikozidai.

Greipfruto skonio: gliukozė, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis,  rožinio greipfruto aromato kvapioji medžiaga, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, saldikliai: sukralozė ir steviolio glikozidai.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.