BioTech Iso Whey Zero

Grynas baltymų izoliatas

  • Raumenų masei
  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 69 EUR

  • 3,59 EUR už 100 g

    17,96 EUR

Skonis:

69 EUR

Perkant Iso Whey Zero 2270 g pakuotę, nemokamai gaunate BCAA Flash Zero 360 g. 

BCAA Flash Zero porcijoje yra 6 g BCAA aminorūgščių (2:1:1), 1 g glutamino ir vitaminas B6. Tai greitai įsisavinamos aminorūgštys miltelių formoje, kurių sudėtyje nėra jokių angliavandenių, riebalų, laktozės, gluteno, konservantų ir aspartamo.

Iso Whey Zero - tai gryniausias išrūgų baltymų izoliatas, kuris garantuoja aukštą biologinę vertę ir gerą pasisavinimą. Šiame baltyme nėra laktozės ir glitimo. Porcijoje yra 22 g baltymų, kurie padeda auginti bei išsaugoti raumenų masę ir 4,9 g BCAA. Papildo sudėtis praturtinta L-Argininu ir L-glutaminu.

VARTOJIMAS. 1 porciją (25 g) maišyti su 200 ml vandeniu arba nugriebtu pienuVartoti du kartus per dieną.
vyrasBioTechUSA komanda 
Maistinė ir energinė vertė: 100 g produkto 1 porcijoje (25 g)
Kalorijų  1599 kJ/377 kcal 400 kJ/94 kcal
Riebalų  1,9 g 0,48 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių  0,9 g 0,23 g
Angliavandenių  1,9 g 0,48 g
kuriuose cukrų  1,8 g 0,45 g
Baltymų  88 g 22 g
Druskos  0,32 g 0,08 g
Porcijų skaičius pakuotėje: 20 (500 g).
Spec. paskirties produktas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Šokolado skonio: 88% išrūgų baltymų izoliatas (kryžminio srauto mikro- ir ultra filtracijos būdu išgautas baltymas), amino rūgščių kompleksas (L-arginino hidrochloridas, L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), skonio stipriklis glicinas ir jo natrio druska, kokoso riešuto riebalai, kvapioji medžiaga, tirštiklis natrio karboksimetilceliuliozė, druska, vanilinas, saldikliai: sukralozė ir steviolio glikozidai. 

Kokoso skonio: 88% išrūgų baltymų izoliatas (kryžminio srauto mikro- ir ultra filtracijos būdu išgautas baltymas), amino rūgščių kompleksas (L-arginino hidrochloridas, L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), skonio stipriklis glicinas ir jo natrio druska, tirštiklis natrio karboksimetilceliuliozė, emulsiklis sojų lecitinai, palmių riebalai, kokoso riešuto riebalai, saldikliai sukralozė ir steviolio glikozidai, druska.

Late kavos skonio88% išrūgų baltymų izoliatas (kryžminio srauto mikro- ir ultra filtracijos būdu išgautas baltymas), amino rūgščių kompleksas (L-arginino hidrochloridas, L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), tirpi kava 3%, skonio stipriklis glicinas ir jo natrio druska, palmių riebalai, kvapiosios medžiagos, tirštiklis natrio karboksimetilceliuliozė, kokoso riešuto riebalai, dažiklis paprastoji karamelė, emulsiklis sojų lecitinai, druska, bevandenis kofeinas (0,23%), saldikliai sukralozė ir steviolio glikozidai, vanilinas.

Tiramisų skonio: 89% išrūgų baltymų izoliatas (kryžminio srauto mikro- ir ultra filtracijos būdu išgautas baltymas), amino rūgščių kompleksas (L-arginino hidrochloridas, L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), skonio stipriklis glicinas ir jo natrio druska, kvapiosios medžiagos, tirštiklis natrio karboksimetilceliuliozė, palmių riebalai, emulsiklis sojų lecitinai, tirpi kava, kokoso riešuto riebalai, druska, saldikliai sukralozė ir steviolio glikozidai, vanilinas.

Vanilės skonio: 88% išrūgų baltymų izoliatas (kryžminio srauto mikro- ir ultra filtracijos būdu išgautas baltymas), amino rūgščių kompleksas (L-arginino hidrochloridas, L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), skonio stipriklis glicinas ir jo natrio druska, tirštiklis natrio karboksimetilceliuliozė, palmių riebalai, kokoso riešuto riebalai, kvapiosios medžiagos, emulsiklis sojų lecitinai, vanilinas, saldikliai sukralozė ir steviolio glikozidai, dažiklis tartrazinas*.

*Dažiklis tartrazinas gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Braškių skonio: 88% išrūgų baltymų izoliatas (kryžminio srauto mikro- ir ultra filtracijos būdu išgautas baltymas), amino rūgščių kompleksas (L-arginino hidrochloridas, L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), skonio stipriklis glicinas ir jo natrio druska, kvapiosios medžiagos, tirštiklis natrio karboksimetilceliuliozė, emulsiklis sojų lecitinai, palmių riebalai, kokoso riešuto riebalai, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, druska, saldikliai sukralozė ir steviolio glikozidai, dažiklis Ponso 4R*. 

*Dažiklis Ponso 4R gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Vyšnių/bananų skonio: 88% išrūgų baltymų izoliatas (kryžminio srauto mikro- ir ultra filtracijos būdu išgautas baltymas), amino rūgščių kompleksas (L-arginino hidrochloridas, L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), skonio stipriklis glicinas ir jo natrio druska, kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, tirštikliai natrio karboksimetilceliuliozė, emulsiklis sojų lecitinai, druska, saldikliai sukralozė ir steviolio glikozidai, dažikliai: Ponso 4R* ir indigotinas.

*Dažiklis Ponso 4R gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį. 

ALERGENAI: pienas, soja.

Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, soja ir garstyčių. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktasneturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, 5-30ºC temperatūroje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.