Universal 100% Egg Amino

Aminorūgštys iš kiaušinio baltymo

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 8,76 EUR už 100 tab.

    21,90 EUR

    31,86 EUR

21,90 EUR

31,86 EUR

Papildo galiojimo laikas 2017 08 31.

100% EGG AMINO
 - tai amino rūgščių kompleksas, gaunamas išskirtinai iš kiaušinio baltymo, be riebalų. Kiekviena porcija (2 tabletės) turi apie 3 gramus gryniausių aminorūgščių. Kiaušinio baltymas jau daugelį metų yra vienas iš svarbiausių baltymų šaltinių tarp kultūristų.
 Tai aukščiausios kokybės aminorūgščių kompleksas, kuris gali būti kokybės etalonu.

VARTOJIMAS: po 2 tabletes su maistu 3 kartus per dieną. Maksiali dienos norma 6 tabletės per dieną.
 HistoryRepeats
Maistinė ir energinė vertė: 6 tablečių 2 tabletėse
Energinė vertė 36 kcal/151 kJ 12 kcal/50 kJ
Riebalų  0 g 0 g
Angliavandenių  0 g 0 g
Baltymų   9 g 3 g
Porcijų skaičius pakuotėje: 125 (250 tab.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: kiaušinio albuminas, lipnumą reguliuojančios medžiagos: dikalcio fosfatas ir mikrokristalinė celiuliozė, stearino rūgštis, magnio stearatas, antioksidatorius lecitinai (sojų), farmacinė glazūra.

ALERGENAI: kiaušiniai, soja. Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

ĮSPĖJIMAS: šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Sportininkai, prieš vartodami šį produktą, turėtų pasikonsultuoti su atsakingomis institucijomis. Ant produkto pakuotės esantis įspėjimas Kalifornijos (JAV) vastijos gyentojams galioja tik šios valstijos gyventojams.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GAMINTOJAS: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB,   Kanapių 11, 35118 Panevėžys.