Panevėžio mokyklų „UNIVERSAL DVIGUBAS MAX" 2016 varžybų rezultatai

Pranešimai

2016-12-23 09:40:43

Gruodžio 16 d., Maistas Sportui” kartu su Panevėžio „Ąžuolo” pagrindinės mokyklos „Gylio“ klubu rengė „Mokyklų UNIVERSAL DVIGUBAS MAX“ 2016 varžybas, kurių metu dalyviai varžėsi, kas paspaus didesnį svorį vieną kartą ir prisitrauks su didesniu svoriu vieną kartą. Galutinį rezultatą lėmė maksimalių, spaudimo ir prisitraukimo metu įveiktų, kilogramų suma.

visi

Visi vaikinai buvo padalinti į tris svorio kategorijas. Varžybų „pilną distanciją“ išbandė ir viena mergina Milda Lileikaitė, kuri paspaudė 50 kg ir prisitraukė su 2,5 kg.

merg

Vaikinų kategorijoje iki 70 kg pirmą vietą iškovojo Artūras Brižinskas (67,1 kg), paspaudęs 112,5 kg ir prisitraukęs su 50 kg bei taip viso surinkęs 162,5 kg. Antrą ir trečią vietas užėmę dalyviai prisitraukė su vienodu 40 kg svoriu, tad čia viską nulėmė spaudimo rungtis, kurioje stipresnis buvo Martynas Žemkauskas (67,2 kg), paspaudęs 97,5 kg ir viso surinkęs 137,5 kg sumą. Trečią vietą užėmė Aivaras Brižinskas (61,8 kg), paspaudęs 87,5 kg ir viso surinkęs 127,5 kg sumą.

iki70_1

Svorio kategorijoje iki 80 kg aiškus lyderis buvo Aivaras Lėveris (79,9 kg), paspaudęs 140 kg ir prisitraukęs su 55 kg bei taip surinkęs 195 kg sumą. Antrą vietą iškovojo Lukas Šakalys (79 kg), paspaudęs 115 kg ir prisitraukęs su 47,5 kg bei viso surinkęs 162,5 kg sumą. Trečią vietą užėmė Dainius Mašnauskas (76,3 kg), paspaudęs 100 kg, prisitraukęs su 40 kg ir viso surinkęs 140 kg sumą.

iki80_1

Svorio kategorijoje virš 80 kg pirmą vietą užtikrintai iškovojo Edvinas Jauga (105,2 kg), paspaudęs 152,5 kg ir prisitraukęs su 50 kg bei viso surinkęs 202,5 kg sumą. Antrą vietą užėmė Matas Šimonis (83,4) kg, paspaudęs 125 kg ir prisitraukęs su 50 kg bei taip surinkęs 175 kg sumą. Trečias liko Julius Tamelis (83,7 kg), paspaudęs 120 kg ir prisitraukęs su 47,5 kg svoriu bei taip surinkęs 167,5 kg sumą.