Atminimo taurė 2017

Renginiai

Tarptautinis rankų lenkimo turnyras "Atminimo taurė 2017"

Klaipėdoje, kaip ir kiekvienais metais, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, buvo surengtas tarptautinis rankų lenkimo turnyras. Turnyre sudalyvavo virš 30 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų.

Merginų tarpe iki 60 kg svorio ktg stipriausia tiek su kaire, tiek su dešine ranka buvo Ingrida Šidlauskiene iš Klaipėdos komandos. Virš 60 kg nugalėtoja su dešine ranka - Inga Rimkuviene, Gargždų komandos trenerė ir vadove. Kaire ranka stipriausia tapo irgi Klaipėdos komandos narė - Lina Šlymienė.

Iki 75 kg užtikrintai nugalėtoju tapo Klaipėdos komandos narys Dovydas Razminas. „Dovydas per praėjusius metus labai smarkiai patobulėjo. 2016 metų Pasaulio taurėje „Zloty Tur“ iškvojo bronzos medalį. Tai labai aukštas pasiekimas. Šiemet sportininkas vėl ruošis Pasaulio taurei“ – džiaugėsi auklėtinio pasiekimais treneris Mantas Ašmonas.

Iki 85 kg I ir II vieta pasidalino Kuršėnų klubo sportininkai „mažieji broliai Petkai“. III vietą iškovojo Klaipėdos sportininkas Gintaras Morkūnas. Su dešine ranka bronzos medalis atiteko jauniausiam Morkūnų broliui Vaidui Morkūnui.

Iki 95 kg svorio kategorijoje nugalėtoju su dešine ranka tapo Paulius Morkūnas. III vietą iškovojo Mantas Budzys. Abu sportininkai iš Klaipėdos komandos. Su kaire ranka nugalėtoju tapo Povilas Barkauskas, finale įveikęs daugkartinį Lietuvos čempioną ir prizininką Eriką Stonkų iš Klaipėdos komandos. III vietą iškovojo Paulius Morkūnas.

Iki 105 kg svorio ktg nugalėtoju tiek su dešine, tiek su kaire rankomis tapo Marius Cucumas. II vietą iškovojo treniruočių partneris Irmantas Gailius. Sportininkas dar yra naujokas, tačiau labai greitai progresuoja. Dėka valios ir pastangų geri rezultatai Irmanto neaplenkia.

Sunkiausioje svorio kategorijoje virš 105 kg nugalėtoju su kaire ranka tapo Donatas Krikščiūnas iš Vilniaus.

Absoliučioje svorio ktg kaire ranka stipriausias buvo Paulius Morkūnas, finalinėje kovoje įveikęs Kuršėnų monstrą Ediką Petkų. „Paulius šiemet smarkiai nusiteikęs lipti ant aukščiausios pakylos Lietuvos nacionaliniame čempionate, tad labai gerus rezultatus rodo jau nuo pirmųjų šių metų varžybų“ – pasakojo Pauliaus treneris Mantas Ašmonas. III vietą iškovojo taip pat smarkiai besiruošiantis Marius Cucumas.

Dešine ranka stipriausias šiose varžybose buvo Donatas Krikščiūnas iš Vilniaus, finalinėje kovoje įveikęs Marių Cucumą. III vieta atiteko treniruočių partneriui Pauliui Morkūnui.

Visiems sportininkams šios varžybos buvo tarsi tarpinė stotelė iki Lietuvos nacionalinio čempionato, kuris šiemet vyks Radviliškyje balandžio 8 dieną. Lietuvos jaunimo čempionatas organizuojamas Kulupėnuose kovo 11 diena.

Varžybų organizatorius Mantas Ašmonas, kartu su Jaunimo Skatinimo Fondu, labai dėkingi ilgamečiui rankų lenkimo sporto šakos rėmėjui didžiausiam maisto papildu parduotuvių tinklui „Maistas Sportui“.