Konsultantai

VILNIUS 

 

alina- 
Alina Kožajeva

Apie save: 

„Maistas Sportui“ kolektyve dirbu nuo 2007 metų. 2016 m. baigiau Dietetiką ir mitybos planavimą, “Wyższa Szkoła Nauk Społecznych” Lubline, 3 semestrų podiplomines studijas. 2017 m. baigiau Dietoterapiją ir Sporto mitybą, “Wyższa Szkoła Nauk Społecznych” Lubline, 2 semestrų podiplomines studijas. Šiuo metu toliau gilinuosi į  mitybos mokslą ir nuo 2017m. rugsėjo mėn. pradėjau studijuoti Psichodietetiką Wyższa Szkoła Nauk Społecznych” Lubline, 2 semestrų podiplominės studijos.  2011 VPU Sporto ir sveikatos fakultete baigiau sveikos gyvensenos pedagogikos studijų programą, įgijau aukštąjį universitetinį išsilavinimą, edukologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją.

Kursai ir seminarai:

Nuo 1999 m. dirbu aerobikos trenere, o nuo 2005 m. ir treniruoklių salės instruktore. Esu NIKE konvencijų dalyvė, nuo 2000 m. tobulinuosi Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos organizuojamuose trenerių seminaruose, LBGA aerobikos instruktorių kvalifikacijos kėlimo seminaruose, Fitnessfactory (Lietuva) organizuojamuose seminaruose, International Fitness & Aerobic Academy (Lenkija) seminaruose.

2011 m. gegužės 15 - 16 d. dalyvavau Optimalios mitybos instituto Londone įkūrėjo ir Naujos Optimalios mitybos biblijos autoriaus Patricko Holfordo - 100% Health Workshop Manual seminare.
2008 m. VPU sporto ir sveikatos fakultete baigiau Sporto trenerių perkvalifikavimo kursus, licencijai įgyti.

Konferencijos:

2017m. rugsėjo 18d. Vilniuje dalyvavau tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Riebalų rūgščių transizomerai maiste: vartotojų apsauga ir iššūkiai pramonei“.
2016m. birželio 1 - 2 d. Lubline dalyvavau IV mokslinėje - mokomojoje konferencijoje “Viršsvoris ir nutukimas. Sveikatos mokymas”.
2010 m. lapkričio 5d. Vilniuje dalyvavau Lietuvos vaikų gastroenterologų ir mitybos draugijos organizuotoje mokslinėje - praktinėje konferencijoje "Medicina ir sportas".
2009m. lapkričio 20d.dalyvavau Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos instituto ir Farmacijos ir farmacijos rinkos instituto organizuotoje mokslinėje - praktinėje konferencijoje "Ar tikslinga rekomenduoti maisto papildus".

Projektai:

2013m. Dalyvavau Vilniaus Visuomenės sveikatos biuro edukaciniame projekte -  DVD skirto skatinti ir populiarinti įvairias fizinio aktyvumo formas mokinių tarpe, kaip Sveikos gyvensenos specialistė.

Taigi tiek darbai, tiek studijos, tiek gyvenimo būdas yra susiję su žmogaus sveikata ir su sportu.

Mityba - sveikatos pagrindas. Ką mes valgome - taip mes ir atrodome, ir jaučiamės.


marius-kuliesius
Marius Kuliešius

Apie save:
„Maistas Sportui“ kolektyve dirbu nuo 20
13 metų lieposSportas daugiau ar mažiau lydėjo nuo pat vaikystės. Teko išbandyti keletą skirtingų sporto šakų. Šiuo metu sportuoju tik savo malonumui. Dažniausiai fizinę veiklą renkuosi pagal metų laiką.

Prisijungus prie „Maistas Sportui“ kolektyvo įgijau tikrai nemažai naujų žinių, susijusių su mityba bei maisto papildais. Ne kartą teko gilinti žinias įmonės organizuojamuose seminaruose. Dabar galiu sukauptas žinias pritaikyti praktikoje patariant bei stengiantis padėti žmonėms.


rima 
Rima Valentienė
Išsilavinimas:

2001m baigiau Vilniaus Edukologijos Universitetą (krepšinio trenerio specializacija).

2013m baigiau Mykolo Romerio Universitetą, teisės ir valdymo išlyginamąsias studijas. 

Sportas lydi mane visą mano gyvenimą.

Nuo 1996 – 2016m buvau profesionali krepšininkė, Lietuvos rinktinės narė.

Esu tapusi Lietuvos čempione 15 kartų. Baltijos lygos  čempione – 13 kartų. 2005m laimėjusi Eurolygos bronzą. Daugkartinė Snaiperio konkurso nugalėtoja. 2011m geriausia Lietuvos krepšininkė.

Prezidento V.Adamkaus apdovanota Riterio Ordino kryžiumi už nuopelnus Lietuvai.

„Maistas Spotui“ lydėjo mane beveik visą mano prof.karjeros laikotarpį. Visada domėjausi kaip gyventi sveikai, kokius papildus naudoti, kad pasiekčiau pačių geriausių rezultatų. Domiuosi rytų sveikatos mokslu Cigun. Manau, kad radau daug atsakymų išbandžiusi pati.

Džiaugiuosi prisijungusi prie šaunaus „Maistas Sportui“ kolektyvo. Tikiuosi įgyti dar daugiau žinių, tobulėti kartu. Mielai pasidalinsiu savo patirtimi ir žiniomis su visais, kam to reikia.

Fizinis aktyvumas ir pozityvus mąstymas – vienas iš laimės receptų. Linkiu to visiems !!!


mantas_kons

Mantas Benderis

Apie save: Mokausi Vytauto didžiojo švietimo akademijoje (buvusiam Leu) ketvirtame kurse ir siekiu kūno kultūros pedagogo ir kūno rengybos trenerio specialybės. Pats užsiėmu sportu apie 13 metų ir esu išbandęs įvairiausių sporto šakų: krepšinį, plaukimą, tinklinį, futbolą. Dabar sportuoju apie 3-4 metus fitnesą (kūno rengybą) ir domiuosi sveikos mitybos įpročiais. 

Prisijungus 2016 metais prie "Maistas sportui" puikaus kolektyvo įgijau daug žinių apie papildus bei tinkama mitybą. Dabar visas sukauptas žinias galiu pritaikyti praktikoje padėti žmogui pasirinkti tinkamą produktą, kuris duotų naudą ir padėtų siekti užsibrėžtų tikslų.


KAUNAS

 
Vidma
Vidmantas Šmitas
Apie save: Prie „Maistas Sportui“ kolektyvo prisijungiau 2008 m rudenį.
Šiuo metu studijuoju Psichologiją Vytauto Didžiojo universitete, siekiu bakalauro laipsnio. Mano gyvenimo didžiąją dalį supa sportas. Nuo vaikystės esu aktyviai sportuojantis žmogus. Esu išbandęs daugybę sporto šakų: dviračiai, plaukimas, krepšinis, kovos menai. Ilgą laiką dirbau vaikų jaunimo stovykloje sporto vadovu ir savigynos vadovu. O šiuo metu aktyviai žaidžiu vienintelėje Kauno Lietuviško ritinio (Ripkos) komandoje, Kauno lietuviško ritinio sporto klube „Aisčiai“. Susikūrėme neseniai, bet sparčiai keliaujame tobulumo link.
Mano manymu sportas yra reikalingas kiekvienam žmogui, nesvarbu - jis senas ar jaunas, nes tik sportas padeda žmogui išlikti geros fizinės formos, geros nuotaikos, būti žvaliam bei sveikam!
Darbas “ Maistas Sortui” tinkle leidžia toliau domėtis sportu ir viskuo kas su juo susiję, tai yra tinkama mityba, papildai. Mūsų gvenimo ritmas vis greitėja, vis dažniau ir dažniau nespėjame tinkamai pasimaitinti, dažnai maitinamės greitu maistu, kuris turi nesubalansuotą ir žalingą kaloringų medžiagų kiekį, tad mums dažnai tenka papildyti maisto medžiagas papildais, kad organizmas būtų pilnai užpildytas tinkamomis medžiagomis, kurios leidžia siekti geresnių rezultatų.
Mėginsiu jums padėti šiuo klausimu, kad pasiektumėte geresnių ir optimalesnių rezultatų.

skaiste
Skaistė Kiršytė 

Apie save:
2019m. Baigiau Lietuvos Sporto universitetą, tarptautinę studijų sritį „Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena“ („Physical activity and lifestyle“).
Turėjau ne vieną galimybę tobulintis užsienyje ir tai išnaudojau. Pusę metų mokiausi sportininkų mitybos ir metabolizmo pagrindų Anglijoje, pusę metų praleidau Portugalijoje, papildomai buvau išvykusi pasimokyti į Olandiją.
Kad nepamirščiau ko išmokusi ir plėsčiau žinias, dažnai lankausi įvairiuose seminaruose sveikatingumo tema.
Pati mėgaujuosi sportu, būtent juo ir subalansuota mityba atsikračiau kiek daugiau nei 30 kilogramų.
Žinau, kad žinios turi pradžią, bet neturi pabaigos, todėl labai džiaugiuosi prisijungusi prie Maistas Sportui komandos, kuri suteikia galimybių plėsti žinias ir kryptingai jas panaudoti konsultuojant klientus.


evelina


Evelina Gurauskaitė
Apie save: Prie „Maistas Sportui“ kolektyvo prisijungiau 2017 metais. Esu Lietuvos Sporto Universiteto studentė, studijuoju kineziterapiją. Visada toleravau aktyvų gyvenimo būdą, gan ilgą laiką sportuoju pati. Tad šis darbas man įdomus ir naudingas. Visada įdomu žinoti kuo papildai yra naudingi įvairioms sporto šakoms. Taip pat malonu savo žiniomis pasidalinti su klientais ir jiems patarti.

Rolana
Rolana Šmitienė  

„Maistas Sportui“ kolektyve dirbu nuo 2017 metų. 

2012 m. Atvirosiose Vilniaus kultūrizmo ir fitneso taurės varžybose 3 vieta. 

Domiuosi sveika mityba, papildais, fiziniu aktyvumu, susipažįstu su visa naujausia informacija. Sportas ir sveika, aktyvi gyvensena visuomet buvo ne tik mano hobis, bet ir nuoširdžiai palaikomas gyvenimo būdas. Todel šis darbas man labai patinka, jame galiu tobulėti ir įgyti vis nauju žinių. Padedu žmonėms pasidalindama su jais savo žiniomis ir džiaugiuosi  jų pasiektais rezultatais.

KLAIPĖDA

jurate-B

Jūratė Zaicevienė

Apie save: Į "Maistas Sportui" kolektyvą įsijungiau 2006 m.  Man patinka šis darbas, nes esi nuolat skatinamas judėti į priekį, vis įgaunant naujų žinių. Domiuosi sveika gyvensena, sportu, mityba, papildais. Esu dalyvavusi daugelyje įvairių tematikų seminaruose, mokymuose. 2010-2012 m. lankiau Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Trečiojo amžiaus universiteto neformalaus ugdymo studijas. Pati mėgstu važinėti dviračiu, būti gamtoje, keliauti ir skaityti knygas.


Linas-B

Linas Bartaševičius
Apie save: 1999 m. Su pagyrimu baigtas LKKA trenerių fakultetas ir įgytas bakalauro laipsnis. Specialybė - kultūrizmo treneris. 2001 m. baigta sporto fiziologijos studijų programą ir įgytas biomedicininių mokslų, biologijos magistro laipsnis. Pagal Erazmus mainų programą studijavau 3 mėnesius Danijoje, Odenso universitete. Studijų programa "antiaging" kryptis (biologinį senėjimą lėtinantys veiksniai).
 

Nuo 2004 iki 2011m. darbas LKKA. Jungtinių sporto šakų katedra, dėstomos disciplinos: kultūrizmo teorija, metodika ir praktika. Kūno rengyba, bei atletinis rengimas. Išugdytos kelios kartos trenerių. IFBB Lietuvos federacijos trenerių reitingų lentelėje užimta antra vieta. 12 metų dirbta treniruoklių salės ir grupinių užsiėmimų treneriu „SC“ Linijoje, Kaune. Nuo 2012 m. gyvenu Klaipėdoje.

Asmeninė svetainė: trainers-consulting.com


audrius

Audrius Šopis
Apie save: 

Klaipėdoje dirbu nuo 2001m gruodžio mėn. Per tą laiką teko bendrauti ir su sportininkais, kurie ruošiasi olimpiadai, ir su žmonėmis, kuriems svarbu gera savijauta bei fizinė forma. Bendraudamas su mūsų klientais supranti, koks yra sudėtingas ir išskirtinis kiekvieno žmogaus organizmas, todėl, savo žinias, taikau individualiai išsiaiškinęs kiekvieno žmogaus poreikius, galimybes ir organizmo būseną. Daug dėmesio skiriu mitybai, tą patį aptariame ir su klientais, kokią svarbą mūsų gerai savijautai turi kokybiškas ir tinkamas maistas.

Laisvalaikį dažniausiai praleidžiu sportuodamas, žaidžiu futbolą, paskutiniu metu esu susidomėjęs ir sportuoju crossfit‘ą. Aktyvus gyvenimo būdas teikia daug gerų emocijų, be to, savo praktika galiu pasidalinti ir pritaikyti kitiems. Jei dar lieka laisvo laiko mėgstu pažvejoti, keliauti. Judi, reiškia gyveni.


PANEVĖŽYS

Vilniaus g. 14

 

rasa-

Rasa

Apie save:
Esu baigusi Lietuvos Edukologijos Universitetą, kūno kultūros pedagogo specialybę, todėl begalę sporto šakų išbandžiau praktiškai, o ne tik teoriškai. Įvairiomis oro sąlygomis daromos treniruotės, leidžia vis labiau save pažinti ir keltis vis didesnius tikslus. Apie 10 metų esu dirbusi treneriu instruktoriumi, vedusi asmenines treniruotes ar grupinius užsiėmimus. Man svarbiausia, jog treniruotė nebūtų nuobodi, o atėjęs klientas nenuspėtų, ką esu paruošusi. Kokio tikslo besiektų žmogus, norisi, kad tai būtų ne momentinis kaprizas, o graži pradžia: kitokio, sveikesnio, energingesnio, aktyvesnio pasirinkimo įgyvendinimas. Patardami ir viską apjungę į visumą, pasitikėdami, kartu galime turėti puikų rezultatą. Man pačiai labai svarbu naujausią informaciją patikrinti, išbandyti ir tik tada padaryti išvadas.

Mano diena prasideda nuo rytinių krosų, kada mintys pailsi ir ateina naujos idėjos. Gera stebėti, jog norinčių sportuoti vis daugėja. Jei kuo abejojat, ateikite ir tikrai rasime sprendimą. Būk smalsus ir aktyvus, turėk tikslą, koks jis bebūtų, gali Jo pasiekti :)


ŠIAULIAI

Aido g. 8

Nerina_kons

Nerina Plečkauskaitė

Apie save:
Nuo vaikystės esu aktyvus žmogus. 12 metų šokau tautinių šokių kolektyve, kuris praplėtė ne tik pasaulėžiūrą, bet ir leido suprasti, kad aktyvus gyvenimo būdas yra būtent man. Beveik metus dirbau administratore, viename didžiausių Baltijos šalyse uždarų teniso kortų, kur pamačiau visą aktyviai sportuojančių žmonių „virtuvę“ iš arti. Na, o „Maistas sportui“ plečia ir gilina žinias apie sportą ir žmogaus fiziologiją, papildų pritaikymą ne tik sportuojančiam, bet ir su sveikatos problemomis susiduriančiam žmogui. Pats maloniausias laisvalaikio praleidimo būdas yra buvimas gamtoje – važinėjant dviračiu, bėgiojant ar vaikštant. Šiuo metu derinu malonumą su nauda - dalyvauju pėsčiųjų žygiuose.


tomasJ 

TOMAS JANKA

Prie „Maistas Sportui“ kolektyvo prisijungiau 2018 metais. Sportas neatsiejama mano gyvenimo dalis jau nuo pat vaikystės. Didžioji gyvenimo dalis buvo susijusi su krepšiniu. Šiuo metu aktyviai sportuoju crossfit’ą. Domiuosi maisto papildų nauda žmogui ir gilinu žinias apie maisto ir mitybos poveikį sveikatai. Dirbdamas šį darbą stengiuosi atkreipti dėmesį į kiekvieno žmogaus poreikius. Daug dėmesio skiriu mitybai, tą patį stengiuosi aptarti ir su klientais.


Elektroninė parduotuvė, tel. 8-650-55193 

elijus-

Elijus Paplauskas
Apie save:
Jau daugiau nei 25 metus domiuosi fizinių savybių lavinimu, įvairiais treniruočių metodais, sveika gyvensena, mityba bei koviniu sportu. Dirbant "Maistas Sportui" sužinojau labai daug informacijos apie treniruotes, papildų vartojimą, sveiką mitybą, pajutau, kokią įtaką tai turi rezultatams, kūno atsigavimui, ypač, kai fiziniai krūviai yra dideli. Ir toliau stengiuosi įgyti kaip galima daugiau teisingų žinių bei dalintis sukauptomis žiniomis su kitais. 
Šiuo metu pagrindinės tobulėjimo kryptys yra kovinis sportas ir atletų fizinis pasirengimas.
Asmeninė svetainė: http://treniruokis.lt