Animal Immune Pak Powder

Pagalba imunitetui

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 11,90 EUR už 100 g

    38,90 EUR

Skonis:

Apelsinų ir mango

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Perkant šį produktą, nemokamai gausite Animal kepurę!

Animal Immune Pak Powder – tai stiprus pagalbininkas jūsų imuninei sistemai. Jame yra esminės imuniteto stiprinimui skirtos medžiagos, tokios kaip Vitaminas C, vitaminas D, cinkas bei daug papildomų veikliųjų medžiagų.

VARTOJIMAS: 1 kaušelį miltelių maišyti su 240 – 300 ml pasirinktu gėrimu (pieno ir alkoholiniai gėrimai netinka). Vartoti kartu su maistu tiek treniruočių, tiek ne treniruočių dienomis. 

WhatchaLookingAt 
Maistingumo deklaracija: 1 kaušelyje (10,9 g)
Vitamino C (L-askorbo rūgštis)  1000 mg (1250% RMV)
Vitamino D (cholekalciferolis)  125 μg (2500% RMV)
Cinko (cinko oksidas)  30 mg (300% RMV)
L-glutamino  5000 mg
N-acetyl cisteino  600 mg
Alyvuogių lapų ekstrakto  500 mg
Saldžialapės kulkšnės (Astragalus) šaknies ekstrakto  500 mg
Migdomosios vitanijos ekstrakto (visas augalas)  500 mg
Kvercetino  300 mg
Imbiero šaknies  250 mg
Vynuogių sėklų ekstrakto  200 mg
RMV – referencinė maistinė vertė. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-glutaminas, L-askorbo rūgštis,  N-acetyl cisteinas,alyvuogių lapų ekstraktas,saldžialapės kulkšnės (Astragalus) šaknies ekstraktas,migdomosios vitanijos ekstraktas, kvercetinas,imbiero šaknis, vynuogių sėklų ekstraktas. cinko oksidas, cholekalciferolis, kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, lipnumą reguliuojanti medžiaga kalcio silikatas, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, dažikliai: tartrazinas⃰ ir saulėlydžio geltonasis FCF⃰.

Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

ĮSPĖJIMAS: šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus. 

Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. 

GRYNASIS KIEKIS: 30 porcijų po 10,9 g pakelį (327 g).
GAMINTOJAS: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV.
IMPORTUOTOJAS: Universal Europe BV, Plaza 24C, 4782 SK Moerdijk,  Olandija.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.