Animal Omega

Labiausiai išbaigtas polinesočiųjų riebalų kompleksas (Maisto papildas)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 1,58 EUR už 1 pak.

    47,50 EUR

47,50 EUR

Animal Omega - tai labiausiai išbaigtas polinesočiųjų riebalų rūgščių papildas, kuriame yra visi reikalingi riebalai reikiamu santykiu.

Polinesočiosios riebalų rūgštys - tai tokie riebalai, kurių mūsų organizmas nepasigamina, todėl juos reikia gauti su maistu ar papildais. Geram organizmo funkcionavimui jos reikalingos lygiai taip pat kaip esminės aminorūgštys, vitaminai bei mineralai. Surinkti reikiamą kiekį šių riebalų rūgščių nėra lengva. Dažniausiai, su maistu mes gauname kitos rūšies riebalų, kurių daugelis yra nenaudingi.

Žmogaus organizmui papildomai reikia dviejų rūšių riebalų – tai Omega 3 ir Omega 6. Omega 9 taip pat svarbūs, bet jie nėra esminiai, kadangi mūsų organizmas nedideliais kiekiais gali juos pasigaminti, tuo tarpu Omega 3 ir Omega 6 riebalų rūgščių mūsų organizmas negamina. Be to, reikia paminėti ir tai, kad svarbu ne tik polinesočiųjų riebalų rūgščių rūšis, bet ir kokiu santykiu jos gaunamos. Čia į pagalba ir ateina Animal Omega papildas, kurio sudėtis yra apskaičiuota ir išbaigta.

Animal Omega formulėje naudojamas specialus medžiagų kompleksas, kuris užtikrina maksimalų visų omega polinesočiųjų riebalų rūgščių transportavimą, pasisavinimą ir panaudojimą. Šio komplekso medžiagos L-karnitinas, lipazė ir lecitinas pasirūpina, kad omega 3 ir omega 6 kompleksai jūsų sistemoje veiktų efektyviai. Kitas svarbus šio specialaus komplekso aspektas yra papildomi antioksidantai, vitaminai A, D ir E, kurie užtikrina polinesočiųjų riebalų rūgščių stabilumą ir neleidžia joms suirti pakuotėje. Be to, šie vitaminai svarbūs normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti. 

VARTOJIMAS: 1 pakelį per dieną su maistu

 BoundByBlood
Maistinė ir energinė vertė: 1 pakelyje
Vitamino A  1465 µg (183% RMV)
Vitamino D  5 µg (100% RMV)
Vitamino E  6,7 mg (56% RPN)
Omega 3 riebalų rūgščių mišinio (linų sėmenų aliejus, lašišų aliejus, menkių kepenėlių aliejus, silkių aliejus, ančiuvių aliejus, skumbrės aliejus, sardinės aliejus)  4000 mg
Omega 6 riebalų rūgščių mišinio (agurklės aliejus, dažinio dygmino aliejus, nakvišų aliejus, sezamo sėklos)  2500 mg
Omega rūgščių pasisavinimo mišinio (lecitinas, L-karnitinas, lipazės enzimai)  200 mg
RMV - referencinė maistinė vertė. PASTABA: RMV perskaičiuotas pagal Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus.
Porcijų skaičius pakuotėje: 30 (30 pak.).

SUDEDAMOSIOS DALYS: linų sėmenų aliejus, lašišų aliejus, menkių kepenėlių aliejus, silkių aliejus, ančiuvių aliejus, skumbrės aliejus, sardinės aliejus, agurklės aliejus, dažinio dygmino aliejus, nakvišų aliejus, sezamo sėklos, lecitinas, L-karnitinas, lipazės enzimai, D-alfa-tokoferolis, retinilo palmitatas, cholekalciferolis, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, distiliuotas vanduo, maltodekstrinas,lipnumą reguliuojančios medžiagos dikalcio fosfatas ir silicio dioksidas, L-karintino fumaratas, magnio stearatas, chlorofilas, dažikliai: titano dioksidas ir paprastoji karamelė.

Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

ĮSPĖJIMAS: šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Sportininkai, prieš vartodami šį produktą, turėtų pasikonsultuoti su atsakingomis institucijomis. Nutraukite produkto vartojimą, likus 2 savaitėms iki planuojamos operacijos. Ant produkto pakuotės esantis įspėjimas Kalifornijos (JAV) vastijos gyentojams galioja tik šios valstijos gyventojams.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

GRYNASIS KIEKIS: 30 pakelių (349 g).
GAMINTOJAS: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB,   Kanapių 11, 35118 Panevėžys.