Animal Primal

Ypatingas prieštreniruotinis stimuliantas

  • Energijai
  • Ištvermei

Pakuotė:

  • 11,01 EUR už 100 g

    55,90 EUR

Skonis:

55,90 EUR

Animal Primal – tai ypatingas prieštreniruotinis stimuliantas su elektrolitais. Jo sudėtyje yra ne tik visiems gerai žinomos medžiagos, tokios kaip L-citrulinas, beta-alaninas, L-taurinas, L-tirozinas, bet ir papildomi veiksmingi ekstrakatai, suteiksiantys dar daugiau energijos ir jėgų. 

Įdėta kofeino. Nerekomenduojama vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims (300 mg/20,3 g produkto). Su saldikliais. 

VARTOJIMAS: 2 kaušelius su kaupu maišyti su 300-350 ml vandens ar sulčių. Vartoti 30  min prieš treniruotę. Siekiant įvertinti produkto toleranciją, rekomenduojama pradėti vartoti po vieną kaušelį. Vartoti ne daugiau kaip du kaušelius per parą. Produkto nepatartina vartoti likus 6-8 valandoms iki miego. Produktas yra linkęs sugerti drėgmę, todėl gali būti matomos sulipusios dalelės. Tai yra natūrali produkto charakteristika ir nėra blogo produkto ženklas. 

Primal_foto
Maistingumo deklaracija: 2 kaušeliuose 20,3 g
Kalorijų 10 kcal /100 kJ,
Riebalų 0 g
  kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių 0 g
Angliavandenių 3 g
  kuriuose cukrų 0 g
skaidulinių medžiagų 0 g
Baltymų 0 g
Druskos 0,1 g
cholino bitartrato  110 mg
PRIMAL MIŠINIO 3DPUMP-Breakthrough®:
L-citrulinas (veganiškas fermentuotas) glicerolis, Indiškojo lapainio (Phyllanthus emblica) vaisių ekstrakto
6000 mg
Endurance & Performance MIŠINIO:  
Beta-alanino (kaip CarnoSyn®)  3 200 mg
bevandenio betaino  2500 mg
L-Taurino  1000 mg
Focus & Intensity MIŠINIO:  
L-tirozino  1000 mg
cholino bitartrato  300 mg
teakrino (TeaCrine® 40%)  50mg
huperzino A [dantytosios skroblinės samanos ekstraktas (visa žolė)]  100 µg
bevandenio kofeino  300 mg
Žolelių mišinio (žaliosios arbatos lapų ekstraktas, kavos pupelių ekstraktas, guaranos sėklos)  200 mg
Electrolytes & Hydration MIŠINIO:  
monokalio fosfato  100 mg
natrio bikarbonato  100 mg
magnio oksido  25 mg
kalcio karbonato  25 mg
jūros druskos  250 mg
Absorbcijos ir maistinių medžiagų stiprikliai:  
pietinio ženšenio ekstrakto (šaknis), plėvėtosios kulkšnė s elkstrakto (šaknis) (Astragin™)  25 mg
pietinio ženšenio ekstrakto (šaknis), erškėčių ekstrakto (šaknis) (Senactiv®)]  25 mg
 

SUDEDAMOSIOS DALYS: 

Vaisių punčo skonio: L-citrulinas (veganiškas fermentuotas) glicerolis, Indiškojo lapainio (Phyllanthus emblica) vaisių ekstrakto, beta-alaninas (kaip CarnoSyn®), bevandenio betainas L-taurinas, L-tirozinas, cholino bitartratas, bevandenis kofeinas, jūros druskos, žaliosios arbatos lapų ekstraktas, kavos pupelių ekstraktas, guaranos sėklos, monokalio fosfatas, natrio bikarbonatas, teakrinas (TeaCrine® 40%), magnio oksidas, kalciokarbonatas, pietinio ženšenio ekstraktas (šaknis), plėvėtosios kulkšnės elkstraktas (šaknis) (Astragin™), pietinio ženšenio ekstraktas (šaknis), erškėčių ekstraktas (šaknis) (Senactiv®)], huperzinas A [dantytosios skroblinės samanos ekstraktas (visa žolė), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kalcio silikatas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga obuolių rūgštis, natūrali kvapioji medžiaga, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, kvapiosios medžiagos, saldikliai: sukralozė ir Acesulfamas K, dažiklis alura raudonasis AC. * Dažiklis alura raudonasis AC gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį. 

Braškių ir arbūzų skonio: L-citrulinas (veganiškas fermentuotas) glicerolis, Indiškojo lapainio (Phyllanthus emblica) vaisių ekstrakto, beta-alaninas (kaip CarnoSyn®), bevandenio betainas L-taurinas, L-tirozinas, cholino bitartratas, bevandenis kofeinas, jūros druskos, žaliosios arbatos lapų ekstraktas, kavos pupelių ekstraktas, guaranos sėklos, monokalio fosfatas, natrio bikarbonatas, teakrinas (TeaCrine® 40%), magnio oksidas, kalciokarbonatas, pietinio ženšenio ekstraktas (šaknis), plėvėtosios kulkšnės elkstraktas (šaknis) (Astragin™), pietinio ženšenio ekstraktas (šaknis), erškėčių ekstraktas (šaknis) (Senactiv®)], huperzinas A [dantytosios skroblinės samanos ekstraktas (visa žolė), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kalcio silikatas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga obuolių rūgštis, natūrali kvapioji medžiaga, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, kvapiosios medžiagos, saldikliai: sukralozė ir Acesulfamas K, dažiklis alura raudonasis AC. * Dažiklis alura raudonasis AC gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį. 

Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai ir žemės riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

ĮSPĖJIMAS: šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Nutraukite produkto vartojimą, likus 2 savaitėms iki planuojamos operacijos. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.   

GRYNASIS KIEKIS: 507,5 g (25 porcijos – po 20,3 g).
GAMINTOJAS: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV. 
MPORTUOTOJAS: Universal Europe BV, Plaza 24C, 4782 SK Moerdijk,  Olandija.
PLATINTOJAS: "G Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.