Animal Spiked Aminos

Esminės ir BCAA aminorūgštys + citrulino malatas ir kofeinas

  • Atsigavimui
  • Energijai

Pakuotė:

  • 11,86 EUR už 100 g

    24,90 EUR

Skonis:

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Spiked Aminos – tai esminių aminorūgščių kompleksas su citrulino malatu, kofeinu ir žaliosios arbatos ekstraktu. 

Įdėta kofeino. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims (125mg/7 g). 

VARTOJIMAS: vieną kaušelį miltelių maišyti su 240 ml – 300 ml pasirenkamu gėrimu. Geriausia vartoti prieš treniruotę arba bet kada, kai organizmą norimą papildyti amino rūgštimis. Maksimali dienos norma – 3 porcijos per dieną.  
LockedIn
Maistingumo deklaracija: 100 g produkto 1 kaušelyje [7 g]
Kalorijų 0 kcal /0 kJ 0 kcal /0 kJ
Riebalų  0 g 0 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių  0 g 0 g
Angliavandenių 0 g 0 g
kuriuose cukrų 0 g 0 g
Baltymų 0 g 0 g
Druskos 0 g 0 g
AMINO RŪGŠČIŲ MIŠINIO:
BCAA [L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas]
L-taurinas, citrulino malatas
L-glutaminas
L-lizino hidrochloridas
L-arginino hidrochloridas
DL-metioninas
L-fenilalaninas
L-treoninas
L-histidinas
L-karnitino tartratas
betainas
L-alanyl glutaminas
71429 mg
5000 mg
SPIKED MIŠINIO:
kavos pupelių ekstraktas
žaliosios arbatos lapų ekstraktas
2286 mg


160 mg


bevandenio kofeino  1786 mg 125 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 30 (210 g). 

SUDEDAMOSIOS DALYS:  L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, L-taurinas, citrulino malatas, L-glutaminas, L-lizino hidrochloridas, L-arginino hidrochloridas, DL-metioninas, L-fenilalaninas, L-treoninas, L-histidinas, L-karnitino tartratas, betainas, L-alanyl glutaminas, bevandenis kofeinas, kavos pupelių ekstraktas, žaliosios arbatos lapų ekstraktas, natūralios kvapiosios medžiagos ir apelsinų bei mango aromato kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, dažikliai: tartrazinas* ir saulėlydžio geltonasis FCF*.

* Dažikliai tartrazinas ir saulėlydžio geltonasis FCF gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Alergenai. soja. Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, medžių riešutai, žuvis, vėžiagyviai ir kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

ĮSPĖJIMAS: šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate monoaminooksidazės inhibitorius, antidepresantus ar kitus medikamentus bei maisto papildus. Šio produkto negalima vartoti asmenims, turintiems aukštą kraujo spaudimą ar sergate širdies ligomis. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Nutraukite produkto vartojimą, likus 2 savaitėms iki planuojamos operacijos. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GAMINTOJAS: Universal Nutrition, 3 Terminal Road, New Brunswick, NJ 08901, JAV.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.