Baltų Galia Creatine Pure

Itin purus kreatinas

Pakuotė:

  • 5,75 EUR už 100 g

    11,50 EUR

  • 4,58 EUR už 100 g

    22,90 EUR

11,50 EUR

Creatine Pure pasižymi itin puria kreatino tekstūra, puikiu tirpumu vandenyje ir maksimaliu pasisavinimu. Kreatino monohidratas jau ilgą laiką plačiai naudojamas sporte. Apie 95% kūne esančio kreatino randasi skeletiniuose raumenyse. Jis padeda gaminti raumenų lastelėms reikalingą energiją, optimizuodamas adenozintrifosfato (ATF) gamybą. ATF yra pagrindinis energijos šaltinis ląstelėse. Tyrimai patvirtina, kad kreatinas didina fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 3 g kreatino. 

Vartojimas: viena porcija - 1 arbatinis šaukštelis miltelių (5 g) išmaišomas 100-200 ml vandens. Gerti 1-4 porcijas per dieną.

Papildomos rekomendacijos:

Jėgos sporto šakos (kultūrizmas, sunkioji atletika, galiūnų sportas): kreatino įkrovos fazėje (5 dienas) vartoti 1 porciją (5 g) keturis kartus per dieną. Palaikymo fazėje 1 porciją (5 g) per dieną. Kurso trukmė 14 dienų, po to daroma 7 dienų pertrauka ir vėl kartojamas kursas.

Lengvoji atletika: gerti iš karto po treniruotės. Galima maišyti su gėrimu, vartojamu po treniruotės. Gerti tik treniruočių dienomis. NEDARYTI įkrovos fazių.

Optimaliam kreatino įsisavinimui galimas toks vartojimo variantas: 1 porciją (5 g) supilti į 300 ml vandens, sumaišyto su 1 arbatiniu šaukšteliu medaus ir 500 mg valgomosios druskos (ant peilio galo).

Ilgų distancijų bėgikams (nuo 1,5 km iki 42 km): 0,2 porcijos (1 g) supilti į bet kurį angliavandenių ir aminorūgščių gėrimą.

MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 5 g  (1 arbatinis šaukštelis)
Kreatino monohidrato 5 g
SUDEDAMOSIOS DALYSkreatino monohidratas.

Nėra maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25˚ C temperatūroje.

GRYNASIS KIEKIS: 500 g, 200 g.
GAMINTOJAS: Inner Mongolia Chengxin Yongang Chemical CO., LTD.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: UAB "Baltų galia", Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.