Biotech Citrulline Malate

Citrulino malatas miltelių pavidale

Pakuotė:

  • 7 EUR už 100 g

    21 EUR

21 EUR

Citrulline malate – tai citrulino malatas miltelių pavidale. Citrulinas kartu su obuolių rūgštimi sudaro ypatingai efektyvų junginį, kuris labai dažnai naudojamas įvairiuose prieštreniruotiniuose papilduose, skirtuose raumenų darbingumo didinimui. Su šiuo papildu galėsite išbandyti gryno citrulino malato poveikį be jokių papildomų priedų ir stimuliantų (kaip kofeinas) arba papildyti juo savo prieštreniruotinį gėrimą. Be cukraus ir gluteno.

VARTOJIMAS: 1 porciją (3 g = ½ kaušelio = 1 pilnas arbatinis šaukštelis) maišyti su 300 ml vandens. Produkto paruošimui patartina naudotis plaktuve. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. 

Lengauer
Maistingumo deklaracija: 100 g 3 g
Energinė vertė 149 kcal/ 647 kJ 45 kcal/ 194 kJ
Riebalų 0 g 0 g
Angliavandenių 0 g 0 g
Skaidulinių medžiagų  0 g 0 g
Baltymų 0 g 0 g
Drusos 0 g 0 g
Citrulino malato  99,5 g 3 g

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-citrulinas (49,8%), obuolių rūgštis (49,8%), lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, soja,  glitimas, garstyčios, sieros dioksidas ir riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, 5-30ºC temperatūroje, sandariai uždarytą.

GRYNASIS KIEKIS: 300 g.
GAMINTOJAS: BioTech USA Kft., 1033 Budapest, Huszti 60, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.