BioTech Creatine pH-X

Buferinio kreatino formulė (maisto papildas)

Pakuotė:

  • 15 EUR už 100 kaps.

    13,50 EUR

  • 11,38 EUR už 100 kaps.

    23,90 EUR

23,90 EUR

Kreatino monohidratas jau ilgą laiką plačiai naudojamas sporte. Apie 95% kūne esančio kreatino randasi skeletiniuose raumenyse. Jis padeda gaminti raumenų lastelėms reikalingą energiją, optimizuodamas adenozintrifosfato (ATF) gamybą. ATF yra pagrindinis energijos šaltinis ląstelėse. Tyrimai patvirtina, kad kreatinas didina fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 3 g kreatino.

Creatine pH-X - tai moderni buferinio kreatino formulė, kuri yra stabilesnė virškinimo trakte, t.y. kreatinas tampa atsparesnis skrandžio sultims ir išlieka stabilus bei raumenų ląstelę pasiekia visu pajėgumu. Tokios formos kreatino pakanka mažesnių dozių, lyginant su kitais kreatino produktais. 

VARTOJIMAS: po 5 kapsules 80 minučių prieš treniruotę.
 vyras
BioTechUSA komanda
Maistinė ir energinė vertė: 5 kapsulėse
CreaBase 3000 mg
kuriame kreatino 2600 mg

SUDEDAMOSIOS DALYSCreaBASE 69% (kreatino monohidratas, magnio oksidas), lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, kapsulės apvalkalas (želatina, glajinė medžiaga šelakas), dažiklis geležies oksidai ir hidroksidai, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: amonio hidroksidas ir kalio hidroksidas, maltodekstrinas.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamaspienas, kiaušiniai, soja,  glitimas, garstyčios, sieros dioksidas ir riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

ĮSPĖJIMAS. Šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims ar sergant kokia nors liga.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje (5-30°C temperatūroje), sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

GRYNASIS KIEKIS: 90 kaps. (18 porcijų), 210 kaps. (42 porcijos)
GAMINTOJAS: BioTech USA Kft., 1033 Budapest, Huszti 60, Vengrija.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.