BioTech ISOtonic

Paruošiamas izotoninis gėrimas

  • Energijai
  • Ištvermei

Pakuotė:

  • 4 EUR už 100 g

    1,20 EUR

Skonis:

1,20 EUR

ISOTonic - tai paruošiamas gėrimas miltelių pavidale, padėsiantis jums atstatyti prarastus skysčius, atkurti išeikvotą energiją bei papildyti maistines medžiagas, kurių netenkama prakaituojant. Produkto sudėtis yra sudaryta iš kruopščiai parinktų vitaminų ir mineralų, kurių pirmiausia ir netenkama fizinio krūvio metu.  ISOTonic taip pat yra puikaus skonio, o tai jus paskatins nuolat gurkšnoti šį gėrimą ir tokiu būdu palaikyti skysčių balansą.

ISOTonic milteliai yra vienkartiniuose pakeliuose, tad puikų energijos šaltinį visada galite turėti kartu su savimi ir nėra būtinybės paruošti šio gėrimo iš anksto. 

VARTOJIMAS. Pakelio turinį supilti į 500 ml vandens. Vartoti fizinio krūvio metu 
dvirati 
BioTechUSA komanda
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 1 pakelyje - 40 g
Kalorijų 592 kJ /139 kcal
Baltymų  0,08 g
Angliavandenių (gliukozė, maltodekstrinas, fruktozė, palatinozė)  33,8 g
kuriuose cukrų  20,1  g
Riebalų  0 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių  0 g
Skaidulinių medžiagų  0,04 g
Natrio  0,3 g
Druskos  0,05 g
Kalcio  120 mg (15% RMV)
Kalio  100 mg (5% RMV)
Magnio  80 mg (21% RMV)
Vitamino C  32 mg (40% RMV)
Vitamino B6  0,6 mg (43% RMV)
Tiamino (vit. B1)  0,5 mg (45% RMV)
RMV - referencinė maistinė vertė
Porcijų skaičius pakuotėje: 1 (40 g.).

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Citrinų skonio: gliukozė, maltodekstrinas, fruktozė, palatinozė, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, stabilizatorus trinatrio citratas, kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga monokalcio fosfatas, juodosios arbatos ekstraktas, magnio karbonatas, stabilizatorius trikalio citratas, lipnumą reguliuojanti medžiaga E 341, saldiklis E 955, L-askorbo rūgštis, piridoksino hidrochloridas, tiamino mononitratas.

Apelsinų ir mangų skonio: gliukozė, maltodekstrinas, fruktozė, palatinozė, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, stabilizatorus trinatrio citratas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga monokalcio fosfatas, kvapiosios medžiagos, magnio karbonatas, stabilizatorius trikalio citratas, lipnumą reguliuojanti medžiaga E 341, saldiklis E 955, L-askorbo rūgštis, dažiklis E110 (šis dažiklis gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį), piridoksino hidrochloridas, tiamino mononitratas.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

GRYNASIS KIEKIS: 40 g.
GAMINTOJAS: BioTech USA Kft., 1033 Budapest, Huszti 60, Vengrija.

PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.