BioTech Spirulina

Spirulina tablečių formoje (maisto papildas)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 8,90 EUR už 100 tab.

    8,90 EUR

8,90 EUR

Spirulina - natūralus ir unikalus gamtos sukurtas vertingų maisto medžiagų, augalinės kilmės baltymų, vitaminų ir mineralų šaltinis. Tai 100% vegetariškas produktas. Unikali spirulinos cheminė sudėtis - didelis kiekis baltymų ir jų ekologiniai pranašumai, palyginti su alternatyviais baltymų šaltiniais, fiziologiškai suderintas nepakeičiamų aminorūgščių, vitaminų, mineralinių medžiagų kiekis lemia spirulinos maistinę vertę ir jos, kaip sveikos mitybos produkto, vartojimą. Spirulina yra plačiai naudojama daugelyje šalių kaip ekologiškai švarus sveikos mitybos produktas ir maisto papildas, siekiant papildyti dietas baltymais, vitaminais, svarbiais mikroelementais ir fermentais.

VARTOJIMAS: 1-8 tabletės per dieną. Gerti daug vandens. 
sveikatinimas 
BioTechUSA komanda
Maistinė ir energinė vertė: 1 tabletėje  8 tabletėse
Spirulinos  450 mg 3600 mg
Beta-karoteno iš spirulinos  0,675 mg 5,4 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 100 (100 tab.).
Maisto papildas.

SUDEDAMOSIOS DALYS: spirulina (lot. spirulina platensis) dumblių milteliai, maltodekstrinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, magnio stearatas.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą, 5 – 30°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

GRYNASIS KIEKIS: 100 tablečių (90 g).
GAMINTOJAS: BioTech USA Kft., 1033 Budapest, Huszti 60, Vengrija.

PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.