BioTech Vitamin D3

D vitaminas miltelių formoje (Maisto papildas)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 11,93 EUR už 100 g

    17,90 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Vitamin D3 – tai vitaminas D miltelių formoje. Šio vitamino trūksta daugeliui žmonių. Jis reguliuoja visų mūsų organų veiklą, stiprina kaulus, dantis ir sąnarius, gražina odą ir palaiko normalų imuninės sistemos veikimą. Vitaminas D yra natūraliai gaminamas organizme, kai jis yra veikiamas  tiesioginių saulės spindulių, tačiau faktinis UV spindulių poveikis ir vitamino D sintezė priklauso nuo daugelio veiksnių (sezono, vietos, laiko, amžius, smogo, odos tamsumo ir t.t.), todėl vitaminą D rekomenduojama vartoti rudenį ir žiemą, o vyresnio amžiaus žmonėms – ištisus metus.

VARTOJIMAS. 1 porciją (5 g miltelių – 1 matavimo kaušelis – 1 valgomasis šaukštas su kaupu) maišyti su 100 ml vandens. Vartoti 1 porciją per dieną. Rekomenduojama naudotis plaktuve. 
Vit_D_fot
Maistingumo deklaracija: 5 g
Vitamino D  10 μg (400 IU) (200% RMV)
RMV – referencinė maistinė vertė  

SUDEDAMOSIOS DALYS: inulinas, kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, saldiklis sukralozė, druska, cholekalciferolis, dažiklis tartrazinas⃰.

* Dažiklis tartrazinas gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. 

GRYNASIS KIEKIS: 150 g (30 porcijų po 5 g).
GAMINTOJAS: BioTech USA Kft., 1033 Budapest, Huszti 60, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.