BioTech Vitamin D3

YPATINGOS SVARBOS VITAMINAS D (MAISTO PAPILDAS)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 9,90 EUR

  • 15,50 EUR

9,90 EUR

Vitamin D3 - tai vienas svarbiausių vitaminų. Jis reguliuoja visų mūsų organų veiklą, stiprina kaulus, dantis ir sąnarius, gražina odą ir palaiko normalų imuninės sistemos veikimą. Vitaminas D yra natūraliai gaminamas organizme, kai jis yra veikiamas  tiesioginių saulės spindulių, tačiau faktinis UV spindulių poveikis ir vitamino D sintezė priklauso nuo daugelio veiksnių (sezono, vietos, laiko, amžius, smogo, odos tamsumo ir t.t.), todėl vitaminą D rekomenduojama vartoti rudenį ir žiemą, o vyresnio amžiaus žmonėms – ištisus metus.

VARTOJIMAS: 1 tabletė per dieną, užgeriant stikline vandens.
D3_foto
Maistinė ir energinė vertė: 1 tabletėje
Vitamino D3  50 μg (2000 IU) - 1000% RMV
RMV - referencinė maistinė vertė
 

SUDEDAMOSIOS DALYS: lipnumą reguliuojanti medžiaganatrio karboksimetilceliuliozė, cholekalciferolis, stabilizatoriai: polivinilo alkoholis ir polietilenglikolis, lipnumą reguliuojanti medžiagos: talkas, riebalų rūgščių mono- ir digliceridai, silicio dioksidas ir riebalų rūgščių magnio druskos.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, vėžiagyviai, sieros dioksidas ir riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 60 tabl. (32.2 g),120 tabl. (64.4 g)
GAMINTOJAS: BioTech USA Kft., 1033 Budapest, Huszti 60, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.