Full Force BCAA Force

BCAA aminorūgštys miltelių pavidale, su glutaminu

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 6 EUR už 100 g

    21 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Trys aminorūgštys, kurių grupė vadinama BCAA (išsišakojusios grandinės aminorūgštys) yra esminės visų pirma todėl, kad jų organizmas negali pasigaminti, o antra - fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Leucinas yra svarbiausia aminorūgštis ir papildomas jo vartojimas yra rekomenduojamas net ir tuo atveju, jei bendras suvartojamų baltymų kiekis yra pakankamai didelis. BCAA yra moksliškai pagrįstu 2:1:1 santykiu (leucinas, izoleucinas, valinas).
 
Papildo sudėtyje taip pat yra L-glutamino bei vitamino B6, kuris svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklai, baltymų ir glikogeno apykaitai bei padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, reguliuoja hormonų aktyvumą.
 
VARTOJIMAS: 10 g miltelių maišyti su 300 ml vandens. Paruoštam gėrimui leisti šiek tiek pastovėti, kad produkto dalelės galėtų pilnai ištirpti. Vartoti prieš, po ir/arba treniruotės metu ar su maistu.
james_ellis-01 
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 10 g (3/4 kaušelio) 100 g produkto
Vitamino B6  1.4 mg (100% RMV) 14 mg (1000% RMV) 
L-leucino  3000 mg 30000 mg 
L-izoleucino  1500 mg 15000 mg 
L-valino  1500 mg 15000 mg 
L-glutamino  1000 mg 10000 mg 
RMV - referencinė maistinė vertė
Porcijų skaičius pakuotėje: 35 (350 g).

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, maltodekstrinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, L-glutaminas, vaisių ir romo aromato kvapiosios medžiagos, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, piridoksino hidrochloridas, dažiklis karmosinas.

*Dažiklis karmosinas gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. Karštis bei saulė gali pažeisti pakuotę! 

PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.