Full Force Creatine Monohydrate

Kreatino monohidratas miltelių formoje

Pakuotė:

  • 2,89 EUR už 100 g

    13 EUR

13 EUR

Kreatino monohidratas jau ilgą laiką plačiai naudojamas sporte. Apie 95% kūne esančio kreatino randasi skeletiniuose raumenyse. Jis padeda gaminti raumenų lastelėms reikalingą energiją, optimizuodamas adenozintrifosfato (ATF) gamybą. ATF yra pagrindinis energijos šaltinis ląstelėse. Tyrimai patvirtina, kad kreatinas didina fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 3 g kreatino.

Creatine Monohydrate sudėtyje yra tik grynas (be jokių priemaišų) kreatino monohidratas - labiausiai ištirta ir plačiausiai naudojama kreatino forma.

VARTOJIMAS: Norint sužinoti tikslią vartojimo dazę, padalinkite savo kūno masę (kg) iš 3. Gausite vartojimo dozę (gramais), kurią rekomenduojamą suvartoti „įkrovos“ fazėje (pirmąją vartojimo savaitę). Palaikymo fazėje (po pirmos vartojimo savaitės) vartokite ne daugiau kaip pusę porcijos, kurią gavote padalinę savo kūno masę iš 3. Vartoti su angliavandenių turinčiu maistu į tuščią skrandį, geriausia po treniruotės. 5 g (1 arbatinis šaukštelis) produkto miltelių skiesti su 400 ml vandens. Nevartoti daugiau kaip 10 g vienu metu. 
SVfouad_abiad-06 
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 5 g – 2/3 kaušelio
Kreatino monohidrato  5000 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 90 (450 g).

SUDEDAMOSIOS DALYS: kreatino monohidratas.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušinio baltymas, glitimas ir žemės riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.