Full Force Full Mass

Raumeninės masės auginimo papildas

  • Raumenų masei

Pakuotė:

  • 13,04 EUR už 1 kg

    30 EUR

  • 11,36 EUR už 1 kg

    50 EUR

Skonis:

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Jei jūs norite priaugti svorio, tai per dieną suvartojamų kalorijų kiekis yra pats svarbiausias dalykas. Jei kalorijų suvartojate nepakankamai, jei nesuteikiat organizmui pakankamo energijos kiekio, tai pasiekti gerus rezultatus ir augti bus neįmanoma. Rimtiems atletams gali reikti apie 5000 kalorijų per dieną, kad galėtų palaikyti savo raumenų masę ir rezultatus, o norint progresuoti, suvartojamų kalorijų kiekį gali tekti net ir dar labiau didinti. Full Mass - tai puikios kokybės masės auginimo papildas, suteiksiantis taip reikalingas kalorijas jūsų augimui. Sudėtyje esantys baltymai padeda palaikyti ir išsaugoti raumenų masės augimą.
 
VARTOJIMAS: 50 g  (1 porcija) miltelių maišyti su 500 ml skysčių (vanduo, sultys). Vartoti 1-4 porcijas per dieną. Vieną iš porcijų rekomenduojama vartoti iš karto po treniruotės.
cedric_mcmillan-02 
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 50 g (3/4 kaušelio) 100 g produkto
Energinė vertė 799 kJ/191 kcal 1598 kJ/382 kcal
Riebalų  0,8 g 1,6 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių  0,5 g 1 g
Angliavandenių  37 g 74 g
kuriuose cukrų  28 g 56 g
Baltymų  9 g 18 g
Druskos*  1,4 g 2,8 g
*Produkte esantį druskos kiekį nulemia tik natūraliai jame esantis natris.
Porcijų skaičius pakuotėje: 46 (2300 g).
Spec. paskirties produktas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Ananasų ir vanilės skonio: gliukozė, ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncenratas (pienas, sojų lecitinai), maltodekstrinas,natrio chloridas, stabilizatorius ksantano derva, vanilės ir ananaso aromato kvapiosios medžiagos.

Pieniško šokolado skonio: gliukozė, ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncenratas (pienas, sojų lecitinai), maltodekstrinas, kakavos milteliai (10-12%), natrio chloridas, vanilės ir šokolado aromato kvapiosios medžiagos, stabilizatorius ksantano derva.

Braškių ir bananų skonio: gliukozė, ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncenratas (pienas, sojų lecitinai), maltodekstrinas, natrio chloridas, braškių ir bananų aromato kvapiosios medžiagos, stabilizatorius ksantano derva, dažiklis burokėlių raudonasis.

ALERGENAI. Pienas, soja. Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušinio baltymas, glitimas ir žemės riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Specialios paskirties maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.