Full Force Supercarb Fast

KETURIŲ GREITAI PASISAVINAMŲ ANGLIAVANDENIŲ FORMULĖ

  • Energijai

Pakuotė:

  • 0,75 EUR už 100 g

    7,50 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Angliavandenių kiekis ir kokybė yra labai svarbūs siekiant rezultatų. Treniruotės metu greitai pasisavinami angliavandeniai mums reikalingi tam, kad atstatyti glikogeno (raumens energijos) atsargas ir pernešti reikalingas medžiagas (aminorūgštis, kreatiną ir t.t.) į raumens ląsteles.  Supercarb Fast – tai pažangi keturių greitų angliavandenių formulė. Naudojant angliavandenius didelėmis dozėmis, labai svarbu, kad jie kaip galima greičiau būtų pasisavinami, nes netinkami angliavandenių šaltiniai ir jų santykiai gali pabloginti ir apsunkinti pasisavinimo procesus, sukelti nemalonius pojūčius skrandyje, kelti diskomfortą. Todėl, kuriant Supercarb Fast, buvo pasirinktas unikalus keturių skirtingų rūšių angliavandenių mišinys, kuris neapsunkina organizmo ir greitai suteikia energijos. 

VARTOJIMAS: 50 g miltelių maišyti su 500 ml skysčių (vanduo, sultys, baltymų kokteilis) ir vartoti prieš, per ir/arba po treniruotės. Rekomenduojama dienos norma gali skirtis, priklausomai nuo individualių poreikių. Dėl tikslios maisto papildo dozės rekomenduojama pasikonsultuoti su mitybos specialistu.
lacee_kovacs-01 
MMAISTINGUMO DEKLARACIJA: 1 kaušelis = 50 g 100 g produkto
Energinė vertė 837kJ/200 kcal 1674kJ/400 kcal
Riebalų  0 g 0 g
Angliavandenių  50 g 100 g
kuriuose cukrų  6 g 12 g
Baltymų  0 g 0 g
Druskos 0 g 0 g
Porcijų skaičius pakuotėje: 20 (1000 g).
Spec. paskirties produktas

SUDEDAMOSIOS DALYS: vaškinių kukurūzų krakmolas, gliukozė, fruktozė, maltodekstrinas.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušinio baltymas, glitimas ir žemės riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Specialios paskirties maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. Karštis bei saulė gali pažeisti pakuotę!

PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.