Full Force Supercarb Slow

Keturių lėtai pasisavinamų angliavandenių formulė

  • Energijai

Pakuotė:

  • 0,85 EUR už 100 g

    8,50 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Angliavandenių kiekis ir kokybė yra labai svarbūs siekiant greitų rezultatų. Fizinio krūvio metu greitai pasisavinami angliavandeniai yra labai naudingi, tačiau kitais atvejais per daug didelis ir greitas cukraus kiekis kraujyje ir insulino lygio padidėjimas gali ne tik būt nenaudingas, bet netgi žalingas. Supercarb Slow – tai unikali keturių laipsniškai pasisavinamų angliavandenių formulė, sudaryta iš žemą glikemijos indeksą turinčių angliavandenių! Tai yra puikus sprendimas, laikantis dietos, kai jums reikia angliavandenių, bet didelis išskiriamo insulino kiekis nėra pageidaujamas. Supercarb Slow galite vartoti atskirai arba atsižvelgę į individualius poreikius, kartu su kokybiškais baltymų šaltiniais.

VARTOJIMAS: 50 g miltelių maišyti su 500 ml skysčių (vanduo, sultys, baltymų kokteilis). Vartoti prieš einant miegoti arba bet kuriuo kitu dienos metu. Rekomenduojama dienos norma gali kisti, priklausomai nuo individualių poreikių. Dėl tikslios maisto papildo dozės rekomenduojama pasikonsultuoti su mitybos specialistu. 
 lacee_kovacs-01
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 1 kaušelis = 50 g 100 g produkto
Energinė vertė 820 kJ/196 kcal 1640 kJ/392 kcal
Riebalų  0 g 0 g
Angliavandenių  49 g 98 g
kuriuose cukrų  12 g 24 g
Baltymų  0 g 0 g
Druskos 0 g 0 g
Porcijų skaičius pakuotėje: 20 (1000 g).
Spec. paskirties produktas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: maltodekstrinas,fruktozė, avižiniai miltai (glitimas), žemo gikeminio indekso Palatinose™ (izomaltulozė).

ALERGENAI. Glitimas. Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušinio baltymas, glitimas ir žemės riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Specialios paskirties maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. Karštis bei saulė gali pažeisti pakuotę!

PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.