IconFit Vitamin E

Stiprus antioksidantas (maisto papildas)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 13,22 EUR už 100 kaps.

    11,90 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Vitamin E - tai E vitaminas minkštose kapsulėse. Jis yra stiprus antioksidantas, padedantis apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso. Oksidacinis stresas - tai pusiausvyros tarp laisvųjų radikalų ir antioksidantų disbalansas jūsų organizme. Laisvieji radikalai gali pažeisti organizmo audinius, prisidėti prie įvairių ligų ir senėjimo procesų vystymosi. Laisvųjų radikalų vyravimą lemia užterštas oras, tabako dūmai, alkoholis, stresas, infekcinės ir lėtinės ligos. Dėl savo antioksidacinių savybių vitaminas E padeda slopinti ir reguliuoti laisvųjų radikalų susidarymą.

VARTOJIMAS: 1 minkštąją kapsulę per dieną, užgeriant stikline vandens arba kaip rekomenduoja gydytojas.
Vit_e_foto
Maistingumo deklaracija: 1 kapsulėje
Vitaminas E (DL-α-tokoferilacetatas) 268 mg (2233% RMV) 400 UI
RMV – referencinė maistinė vertė  
 
SUDEDAMOSIOS DALYSVitaminas E (DL-α-tokoferilacetatas), kapsulės apvalkalas (galvijų želatina, glicerolis, vanduo), saulėgrąžų aliejus.

Maisto papildas nepakeičia sveiko gyvenimo būdo ir įvairios bei subalansuotos mitybos. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pasitarkite su gydytoju, jei vartojate kokių nors vaistų, jei pastojote ar maitinate krūtimi. Laikyti originalioje pakuotėje, kambario temperatūroje, 5-25 °C, apsaugotą nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių.

Kiekis: 90 minkštųjų gelinių kapsulių.