Jumbo Bar

Didelis batonėlis su 50% aukštos kokybės baltymų

  • Raumenų masei
  • Atsigavimui
  • Energijai

Pakuotė:

  • 3 EUR už 100 g

    3 EUR

Skonis:

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Jumbo batonėlis – tai 50 gramų aukštos kokybės baltymų ir tik 9 gramai cukraus! Šis didelis ir skanus batonėlis padės lengvai suvartoti didelį kiekį baltymų, reikalingų raumenų masės auginimui. Turėdami jį su savimi, visada būsite užtikrinti, kad jūsų kūnas gaus reikiamą kiekį statybinių medžiagų, net jei nebus kada normaliai pavalgyti.

BE ASPARTAMO.

VARTOJIMAS: Šis batonėlis yra puikus užkandis bet kuriuo dienos metu arba po treniruotės. Maksimali dienos norma – 1 batonėlis per dieną. 

janos_csuhai-04a

Šokolado ir sausainių skonio:
Maistinė ir energinė vertė: 100 g produkto
Kalorijų 1459 kJ/346 kcal
Riebalų  7,6 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių  4,4 g
Angliavandenių  25 g
kuriuose cukrų  6,8 g
kuriuose poliolių  16 g
Baltymų  50 g
Druskos⃰  1,1 g
⃰ Produkte esantį druskos kiekį nulemia tik natūraliai jame esantis natris.
Šokolado ir karamelės skonio:
Maistinė ir energinė vertė: 100 g produkto
Kalorijų 1445 kJ/343 kcal
Riebalų  7,7 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių 4,4 g
Angliavandenių  24 g
kuriuose cukrų  6,8 g
kuriuose poliolių  16 g
Baltymų  50 g
Druskos⃰  1,4 g
⃰ Produkte esantį druskos kiekį nulemia tik natūraliai jame esantis natris.

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Šokolado ir karamelės skonio: šokolado skonio glaistas (cukrus, palmių ir taukmedžių riebalai, neriebūs kakavos milteliai, nugriebto pieno milteliai, baltymais praturtintas išrūgų baltymų milteliai (pienas), emulsikliai: lecitinai [sojų] ir poliglicerolio poliricinoleatas), kalcio kazeinatas (pienas), drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, hidrolizuotas kolgenas, sojos baltymas, vanduo, išrūgų baltymas (pienas), sojos traškučiai (sojos baltymas, neriebūs kakavos milteliai, krakmolas), kvapiosios medžiagos, neriebūs kakavos milteliai, druska, saldikliai: sukralozė ir emulsiklis sojų lecitinai.

Šokolado ir sausainių skonio: šokolado skonio glaistas (palmių ir taukmedžių riebalų, kakavos milteliai, nugriebto pieno milteliai, baltymais praturtintas išrūgų baltymų milteliai (pienas), emulsikliai: lecitinai [sojų] ir poliglicerolio poliricinoleatas, kalcio kazeinatas (pienas), drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, hidrolizuotas kolgaenas, sojos baltymas, vanduo, išrūgų baltymas (pienas), sojos traškučiai (sojos baltymas, mažai riebalų turintys kakavos milteliai, saldikliai: sukralozė ir emulsiklis sojų lecitinai.

ALERGENAI: soja, pienas. Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniaiglitimas, soja, žemės riešutairiešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Produktą laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.  

PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.