NUTREND 100% WHEY PROTEIN

Aukštos kokybės baltymų mišinys

  • Raumenų masei

Pakuotė:

  • 2,62 EUR už 100 g

    59 EUR

Skonis:

59 EUR

100% Whey Protein - tai aukščiausios kokybės greitai įsisavinamas išrūgų baltymų koncentrato ir izoliato mišinys, turintis didelę biologinę vertę. Šis baltymas padeda auginti bei išsaugoti raumenų masę.

BE GLITIMO.

VARTOJIMAS: 1 porcija (30 g) miltelių išmaišyti su 140 ml vandens. Vartoti 1-3 porcijas per dieną tarp valgių. Rekomenduojamą kiekį miltelių pasemti su pakuotės viduje esančiu samteliu ir išmaišyti plaktuvėje. Atidarius laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje ir suvartoti per 3 mėnesius. 
 100protein
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 100 g produkto 30 g produkto
Kalorijų 1583 kJ/374 kcal 475 kJ/112 kcal
Riebalų 4,4 g 1,3 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių  2,8 g 0,8 g
Angliavandenių 7,3 g 2,2 g
kuriuose cukrų  5,3 g 1,6 g
Skaidulinių medžiagų  1,4 g 0,4 g
Baltymų  75,6 g 22,7 g
Druskos 1,5 g 0,5 g
Produkte esantį druskos kiekį nulemia tik natūraliai jame esantis natris.
Porcijų skaičius pakuotėje: 75 (2250 g).
Spec. paskirties produktas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Vanilės skonio: 70% išrūgų baltymų koncentratas (kurio sudėtyje yra: saulėgrąžų lecitinų ir lipnumą reguliuojanti medžiaga monokalcio fosfatas), 25%  išrūgų baltymų izoliatas (savo sudėtyje turintis sojų lecitinų), kviečių skaidulos (neturi glitimo), stabilizatorius akacijų sakai ir ksantano derva,kvapioji medžiaga, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, natrio chloridas, saldikliai: sukralozė ir steviolio glikozidai, dažiklisbeta karotenas.

Šokolado ir kakavos skonio: 62% išrūgų baltymų koncentratas (kurio sudėtyje yra: saulėgrąžų lecitinų ir lipnumą reguliuojanti medžiaga monokalcio fosfatas), 29%  išrūgų baltymų izoliatas (savo sudėtyje turintis sojų lecitinų), kakava,kviečių skaidulos (neturi glitimo), stabilizatorius akacijų sakai ir ksantano derva,lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, natrio chloridas, saldikliai: sukralozė ir steviolio glikozidai, kvapioji medžiaga.

Aviečių skonio: 62% išrūgų baltymų koncentratas (kurio sudėtyje yra: saulėgrąžų lecitinų ir lipnumą reguliuojanti medžiaga monokalcio fosfatas), 28%  išrūgų baltymų izoliatas (savo sudėtyje turintis sojų lecitinų), kvapiosios medžiagos, kviečių skaidulos (neturi glitimo), stabilizatorius akacijų sakai ir ksantano derva,burokėlių koncentratas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, natrio chloridas, saldikliai: sukralozė ir steviolio glikozidai, kvapioji medžiaga.

Šokolado ir vyšnių skonio: 63% išrūgų baltymų koncentratas (kurio sudėtyje yra: saulėgrąžų lecitinų ir lipnumą reguliuojanti medžiaga monokalcio fosfatas), 25%  išrūgų baltymų izoliatas (savo sudėtyje turintis sojų lecitinų), kakava, kviečių skaidulos (neturi glitimo), stabilizatorius akacijų sakai ir ksantano derva,kvapioji medžiaga, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, natrio chloridas, saldikliai: sukralozė ir steviolio glikozidai.

Braškių skonio: 70% išrūgų baltymų koncentratas (kurio sudėtyje yra: saulėgrąžų lecitinų ir lipnumą reguliuojanti medžiaga monokalcio fosfatas), 25%  išrūgų baltymų izoliatas (savo sudėtyje turintis sojų lecitinų), kviečių skaidulos (neturi glitimo), stabilizatorius akacijų sakai ir ksantano derva,kvapioji medžiaga, burokėlių koncentratas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, natrio chloridas, saldikliai: sukralozė ir steviolio glikozidai.

Pistacijų skonio: 68% išrūgų baltymų koncentratas (kurio sudėtyje yra: saulėgrąžų lecitinų ir lipnumą reguliuojanti medžiaga monokalcio fosfatas), 28%  išrūgų baltymų izoliatas (savo sudėtyje turintis sojų lecitinų), kviečių skaidulos (neturi glitimo), stabilizatorius akacijų sakai ir ksantano derva,kvapioji medžiaga, saulėgrąžų ir spirulinos ekstraktas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, natrio chloridas, saldikliai: sukralozė ir steviolio glikozidai.

Alergenai: laktozė, soja.

Produktas skirtas specialiai mitybai. Netinka vaikams. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Saugoti sausoje vietoje  ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Produkto neužšaldyti. Gamintojas neatsako, jei produktas laikomas ir vartojamas netinkamai. Produkto sudėtyje gali būti randama sojos ir pieno baltymo.

GAMINTOJAS: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS:  "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.