Nutrend Enduro BCAA

Išsišakojusios grandinės aminorūgščių kompleksas kapsulių formoje

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 14 EUR už 100 kaps.

    16,80 EUR

16,80 EUR

BCAA laikomos pačiomis svarbiausiomis aminorūgštymis, reikalingomis optimaliam raumenų funkcionavimui. Vienoje Enduro BCAA kapsulėje yra net 500 mg esminių išsišakojusios grandinės aminorūgščių, kurios pateikiamos optimaliu santykiu 2:1:1 (L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas). Junginys su L-karnitinu užtikrina efektingesnį pasisavinimą ir panaudojimą organizme. Be to, Enduro BCAA sudėtyje yra L-alanino bei L-karnozino.

VARTOJIMAS: 6 kapsules (3 g produkto) prieš treniruotę. Vartojimo kiekį galima skirstyti dalimis: 3 kapsules prieš ir 3 kapsules po treniruotės. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Atsižvelgiant į rekomenduojamą paros dozę, kapsules nuryti, užgeriant pakankamu kiekiu vandens. Pieno ir alkoholiniai gėrimai netinka. Kapsulių nečiulpti! Atidarius, laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir suvartoti per 3 mėnesius.
Mamed-Khalidov 
Mamed Khalidov Nutrend komanda
Maistinė ir energinė vertė: 6 kapsulėse 1 kapsulėje
L-leucino 1500 mg 250 mg
L-izoleucino 750 mg 125 mg
L-valino 750 mg 125 mg
L-karnozino 60 mg 10 mg
L-alanino 300 mg 50 mg
L-karnitino tartrato 444 mg 74 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 20 (120 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, želatina, dažiklistitano dioksidas, L-karnitino tartratas, L-alaninas, L-karnozinas.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Laikyti tamsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.Produkto neužšaldyti. Gamintojas neatsako, jei produktas laikomas ar vartojamas netinkamai. 

GAMINTOJAS: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS:  "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.