Nutrend EnduroSnack

Palaipsniui energijos suteikiantis gelis su taurinu, glicinu ir BCAA.

  • Energijai
  • Ištvermei

Pakuotė:

  • 1,74 EUR

  • 1,74 EUR

Skonis:

1,74 EUR

Iš angliavandenių sudarytas neužšąlantis gelis skirtas lėtam energijos papildymui. Rekomenduojama ilgai trunkačioje ir ilgesnės ištvermės reikalaujančioje veikloje (varžybose, treniruotėse). Gelis lengvai pasisavina ir neapsunkina virškinimo sistemos. 

Sudėtyje yra lėtai palaipsniui pasisavinamų angliavandenių forma - Palatinozė (izomaltuliozė). Be to, papildas praturtintas papildomomis veikliosiomis medžiagomis: taurinu, glicinu, BCAA (2:1:1 santykiu), L-alaninu ir L-karnozinu. Šių medžiagų kombinacijos pagalba papildas tampa dar efektyvesnis.

VARTOJIMAS: 1 tūbelė ar pakelis maždaug 20 min prieš fizinę veiklą arba fizinio krūvio metu. Galima suvartoti 1- 2 tūbeles per 1 valandą. Maksimali dienos norma – 4 tūbelės per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Atsukite tūbelės dangtelį ir nuplėškite apsauginį sluoksnį. Suvartoti iš karto po tūbelės atidarymo.
Jaroslav-Kulhavy1 
Jaroslav Kulhavy Nutrend komanda
Maistinė ir energinė vertė: 100 g produkto 75 g
Energinė vertė 669 kJ/157 kcal 502 kJ/118 kcal
Baltymų
1,8 g
1,3 g
Angliavandenių
37,1 g 27,8 g
kuriuose cukrų 36,3 g 27,2 g
Riebalų
0 g
0 g
kuriuose sočiųjų rieb. rūg.
0 g
0 g
Skaidulinių medžiagų
0 g
0 g
Natrio
0,1 g 0,08 g
Taurino
667 mg
500 mg
Glicino
667 mg
500 mg
L-Leucino
333 mg
250 mg
L-Izoleucino
167 mg
125 mg
L-Valino
167 mg
125 mg
L-Alanino
333 mg
250 mg
L-Karnozino
33 mg
25 mg
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Abrikoso skonio: vanduo, izomaltuliozė - PalatinoseTM (frukozės ir gliukozės šaltinis), gliukozė, stabilizatorius ksantano derva, taurinas, glicinas, L-leucinas, L-alaninas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, L-izoleucinas, L-valinas, kvapioji medžiaga, konservantai: natrio benzoatas ir sorbo rūgštis, L-karnozinas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, dažiklis beta karotenas.

Apelsino + kokoso skonio: vanduo, izomaltuliozė - PalatinoseTM (frukozės ir gliukozės šaltinis), gliukozė, stabilizatorius ksantano derva, taurinas, glicinas, saulėgrąžų aliejus, apelsinų aromato kvapioji medžiaga, dažikliai: E-160a, E-160e, E-161b), L-leucinas, L-alaninas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, L-izoleucinas, L-valinas, konservantai: natrio benzoatas ir sorbo rūgštis, kvapioji medžiaga, L-karnozinas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė.

Žalio obuolio skoniovanduo, izomaltuliozė - PalatinoseTM (frukozės ir gliukozės šaltinis), gliukozė, stabilizatorius ksantano derva, žalio obuolio aromato kvapioji medžiaga, dažikliai: E 102* ir E 131, taurinas, glicinas, L-leucinas, L-alaninas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, L-izoleucinas, L-valinas, konservantai: natrio benzoatas ir sorbo rūgštis, L-karnozinas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė.

*Dažiklis E 102 gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Piña colada skonio: vanduo, izomaltuliozė - PalatinoseTM (frukozės ir gliukozės šaltinis), gliukozė, stabilizatorius ksantano derva, taurinas, glicinas, L-leucinas, L-alaninas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, ananasų emulsija (kvapioji medžiaga, dažikliai: E -102* ir E-110*), L-izoleucinas, L-valinas, konservantai: natrio benzoatas ir sorbo rūgštis, L-karnozinas, kvapioji medžiaga, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė.

*Dažikliai E 102 ir E-110 gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Gervuogių skonio: vanduo, izomaltuliozė - PalatinoseTM (frukozės ir gliukozės šaltinis), gliukozė, stabilizatorius ksantano derva, taurinas, glicinas, L-leucinas, L-alaninas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, L-izoleucinas, L-valinas, konservantai: natrio benzoatas ir sorbo rūgštis, L-karnozinas, kvapioji medžiaga, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, dažikliai: E-122* ir briliantinis mėlynasis FCF.

*Dažiklis E 122 gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje ir toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Produkto neužšaldyti. Gamintojas neatsako, jei produktas vartojamas ar laikomas netinkamai.

GAMINTOJAS: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS:  "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.