Nutrend EnduroSnack

Palaipsniui energijos suteikiantis gelis su taurinu, glicinu ir BCAA (Maisto papildas)

  • Energijai
  • Ištvermei

Pakuotė:

  • 2,20 EUR

  • 2,20 EUR

Skonis:

2,20 EUR

Iš angliavandenių sudarytas neužšąlantis gelis skirtas lėtam energijos papildymui. Rekomenduojama ilgai trunkačioje ir ilgesnės ištvermės reikalaujančioje veikloje (varžybose, treniruotėse). Gelis lengvai pasisavina ir neapsunkina virškinimo sistemos. 


Sudėtyje yra lėtai palaipsniui pasisavinamų angliavandenių forma - Palatinozė (izomaltuliozė). Be to, papildas praturtintas papildomomis veikliosiomis medžiagomis: taurinu, glicinu, BCAA (2:1:1 santykiu), L-alaninu ir L-karnozinu. Šių medžiagų kombinacijos pagalba papildas tampa dar efektyvesnis.

VARTOJIMAS: 1 tūbelė maždaug 20 min prieš fizinę veiklą arba fizinio krūvio metu, užgeriant skysčiais. Galima suvartoti 1- 2 tūbeles per 1 valandą. Maksimali dienos norma – 4 tūbelės per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Atsukite tūbelės dangtelį ir nuplėškite apsauginį sluoksnį. Produktą suvartoti iš karto po tūbelės atidarymo.
Jaroslav-Kulhavy1 
Jaroslav Kulhavy Nutrend komanda
Maistinė ir energinė vertė: 100 g produkto 75 g
Energinė vertė 666 kJ/157 kcal 500 kJ/118 kcal
Riebalų 0 g 0 g
iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g 0 g
Angliavandenių  37 g 27,8 g
iš kurių cukrų 37 g 37 g
Skaidulinių medžiagų
0 g
0 g
Baltymų 1,8 g 1,4
Druskos  0,15 g 0,11 g
Taurino
667 mg
500 mg
Glicino
667 mg
500 mg
L-Leucino
333 mg
250 mg
L-Izoleucino
167 mg
125 mg
L-Valino
167 mg
125 mg
L-Alanino
333 mg
250 mg
L-Karnozino
33 mg
25 mg

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Abrikoso skonio: vanduo, PalatinoseTM - izomaltuliozė (izomaltuliozė sudaryta iš frukozės ir gliukozės, gliukozė), tirštiklis ksantano derva, taurinas, glicinas, L-leucinas, L-alaninas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, L-izoleucinas, L-valinas, kvapioji medžiaga, konservantai: natrio benzoatas ir sorbo rūgštis, L-karnozinas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė.

Apelsino skoniovanduo, PalatinoseTM - izomaltuliozė (izomaltuliozė sudaryta iš frukozės ir gliukozės), gliukozė, tirštiklis ksantano derva, taurinas, glicinas, L-leucinas, L-alaninas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, L-izoleucinas, L-valinas, kvapioji medžiaga, konservantai: natrio benzoatas ir sorbo rūgštis, L-karnozinas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė.

Žalio obuolio skoniovanduo, PalatinoseTM - izomaltuliozė (izomaltuliozė sudaryta iš frukozės ir gliukozės), gliukozė, tirštiklis ksantano derva, taurinas, glicinas, L-leucinas, L-alaninas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, L-izoleucinas, L-valinas, kvapioji medžiaga, konservantai: natrio benzoatas ir sorbo rūgštis, L-karnozinas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė.

Gervuogių skonio: vanduo, PalatinoseTM - izomaltuliozė (izomaltuliozė sudaryta iš frukozės ir gliukozės), gliukozė, tirštiklis ksantano derva, taurinas, glicinas, L-leucinas, L-alaninas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, L-izoleucinas, L-valinas, kvapioji medžiaga, konservantai: natrio benzoatas ir sorbo rūgštis, L-karnozinas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė.

Sūrios karamelės skonio: vanduo, PalatinoseTM - izomaltuliozė (izomaltuliozė sudaryta iš frukozės ir gliukozės), gliukozė, tirštiklis ksantano derva, taurinas, glicinas, L-leucinas, L-alaninas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, natrio chloridas,  rūgštingumą reguliuojanti medžiaga obuolių rūgštis, L-izoleucinas, L-valinas, konservantai: natrio benzoatas ir sorbo rūgštis, L-karnozinas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, kvapioji medžiaga.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims.Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje ir toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Produkto neužšaldyti. Gamintojas neatsako, jei produktas vartojamas ar laikomas netinkamai.

GRYNASIS KIEKIS: 75 g.
GAMINTOJAS: 
NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS:  "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.