Nutrend Explosin

UNIKALI PRIEŠTRENIRUOTINĖ FORMULĖ neturinti angliavandenių

  • Energijai

Pakuotė:

  • 8,55 EUR už 100 g

    35,90 EUR

  • E-parduotuvėje laikinai nėra

35,90 EUR

Explosin - tai unikalus prieštreniruotinis papildas, kurio sudėtyje yra tokios veikliosios medžiagos kaip L-argininas, L-tirozinas, taurinas, L-citrulino malatas, kofeinas, vynuogių ir obuolių žievelių ekstraktas – Vinitrox, karčiavaisio citrinmedžio ekstraktas bei C ir B grupės vitaminai. Šis efektingas medžiagų mišinys didina kraujo cirkuliaciją, organizmo stimuliaciją, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei padeda išlaikyti koncentraciją sunkaus fizinio darbo metu.

Papildas yra patogiuose vienkartinių porcijų pakeliuose, tad jį su savimi galite turėti visur ir visada.

Sudėtyje yra kofeino. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims (150 mg/6 g / 225 mg/9 g). 

VARTOJIMAS: žmonėms, sveriantiems iki 85 kg, vartoti po 6 g, sveriant virš 85 kg - vartoti po 9 g prieš fizinį krūvį. Suvartoti likus 30 minučių prieš fizinį krūvį. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Rekomenduojamą kiekį miltelių išmaišyti vandenyje. Skiedimo santykis: 6 g (1 pilnas šaukštas) miltelių išmaišyti 130 – 160 ml vandenyje arba 9 g (1 pakelis) 190 – 240 ml vandenyje. Atidarius laikyti sausoje, vėsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje ir suvartoti per 4 mėnesius.

Įspėjimas: dėl didelės koncentracijos aktyvių medžiagų, išmaišius produktą gali būti matomos neištirpusios dalelės. Tai yra natūrali produkto charakteristika ir neturėtų būti traktuojama kaip blogo produkto ženklas

explosin 
Maistingumo deklaracija: 1 pakelyje - 9 g
L-arginino  3000 mg
L-tirozino  825 mg
Taurino 750 mg
L-citrulino malato  750 mg
Kofeino  225 mg
VinitroxTM (vynuogių ir obuolių žievelių ekstrakto)  225 mg
Karčiavaisio citrinmedžio ekstrakto  75 mg
Vitamino C  60 mg (75% RMV)
Riboflavino  1,1 mg (79% RMV)
Vitamino B6  1,1 mg (79% RMV)
Folio rūgšties  150 µg (75% RMV)
RMV - referencinė maistinė vertė.   

SUDEDAMOSIOS DALYS: L‑argininas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kvapioji medžiaga, L‑tirozinas, taurinas, L‑citrulino malatas, kofeinas, vynuogių ir obuolių žievelių ekstraktas – Vinitrox (95 % polifenolai, antioksidantas sieros dioksidas), karčiavaisio citrinmedžio ekstraktas (10 % sinefrinų, maltodekstrinas), L‑askorbo rūgštis, saldikliai: sukralozė ir steviolio glikozidas, lipnumą reguliuojančios medžiagos: monokalcio fosfatas ir silicio dioksidas, piridoksino hidrochloridas, riboflavinas, pteroilmonoglutamo rūgštis.

Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje ir saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Produkto neužšaldyti. Gamintojas neatsako, jei produktas laikomas ar vartojamas netinkamai..

GRYNASIS KIEKIS:  9 g, 420 g.
GAMINTOJAS: 
NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS:  "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.