Nutrend Flexit Gelacoll

Želatinos hidrolizatas su vitaminu C (maisto papildas)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 6,06 EUR už 100 kaps.

    10,90 EUR

10,90 EUR

Flexit Gelacoll - tai  želatinos hidrolizato ir vitamino C kombinacija, skirta normaliam kolageno formavimui ir normaliai kaulų bei kremzlių būklei palaikyti.

VARTOJIMAS: po 4 - 6 kapsules per dieną tarp valgių, jas išskirstant į kelias dalis. Vartokite tol, kol pabaigsite pakuotę. Sportuojantiems žmonėms vartoti po 8 kapsules per dieną tarp valgių. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Kapsules nuryti su dideliu kiekiu vandens arba sportiniu gėrimu. Kapsulių neperkąsti ir nekramtyti! Atidarius pakuotę, laikyti 10 - 25ºC temperatūroje ir suvartoti per 3 mėnesius.
Michal-Prokop 
Michal Prokop Nutrend komanda
Maistinė ir energinė vertė: 4 kaps. 8 kaps.
Želatinos hidrolizato
660 mg 1320 mg
Hidrolizuoto kolageno 656 mg 1312 mg 
Vitamino C
 60 mg (75% RMV)
120 mg  (150% RMV)
RMV - referencinė maistinė vertė
Porcijų skaičius pakuotėje: 45 (180 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: želatinos hidrolizatas, hidrolizuotas kolagenas, želatina, dažiklis geležies oksidas, vitaminas C (L-askorbo rūgštis), lipnumą reguliuojanti medžiaga magnio stearatas. 

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinka vaikams iki 12 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Laikyti tamsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir toliau nuo saulės spindulių. Produkto neužšaldyti. Sudėtyje nėra dopingo. Gamintojas neatsako, jei produktas laikomas ar vartojamas netinkamai

GRYNASIS KIEKIS: 180 kapsulių (81g).
GAMINTOJAS: 
NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS:  "G Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.