Nutrend Flexit Gelacoll

Želatinos hidrolizatas su vitaminu C (maisto papildas)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 6,06 EUR už 100 kaps.

    10,90 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Flexit Gelacoll - tai  želatinos hidrolizato ir vitamino C kombinacija, skirta normaliam kolageno formavimui ir normaliai kaulų bei kremzlių būklei palaikyti.

VARTOJIMAS: po 4 - 6 kapsules per dieną tarp valgių, jas išskirstant į kelias dalis. Vartokite tol, kol pabaigsite pakuotę. Sportuojantiems žmonėms vartoti po 8 kapsules per dieną tarp valgių. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Kapsules nuryti su dideliu kiekiu vandens arba sportiniu gėrimu. Kapsulių neperkąsti ir nekramtyti!
Michal-Prokop 
Michal Prokop Nutrend komanda
Maistinė ir energinė vertė: 8 kaps.
Želatinos hidrolizato
2,6 g
Vitamino C
120 mg  (150% RMV)
RMV - referencinė maistinė vertė
Porcijų skaičius pakuotėje: 45 (180 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: želatinos hidrolizatas, hidrolizuotas kolagenas, kapsulės želatina (želatina, dažikiai: titano dioksidas, geležies oksidai), L-askorbo rūgštis (vitaminas C), lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos. 

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinka vaikams iki 12 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Laikyti tamsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir toliau nuo saulės spindulių. Produkto neužšaldyti. 

GRYNASIS KIEKIS: 180 kapsulių (162g).
GAMINTOJAS: 
NUTREND D.S., Selske nam. 9/43, Olomouc-Chalkovice, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS: „G Sportas“ UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.