Nutrend Kre-Alkalyn

PAŽANGESNĖ KREATINO FORMA

Pakuotė:

  • 0,22 EUR už 1 kaps.

    26,32 EUR

    32,90 EUR

26,32 EUR

32,90 EUR

Kreatino monohidratas jau ilgą laiką plačiai naudojamas sporte. Apie 95% kūne esančio kreatino randasi skeletiniuose raumenyse. Jis padeda gaminti raumenų lastelėms reikalingą energiją, optimizuodamas adenozintrifosfato (ATF) gamybą. ATF yra pagrindinis energijos šaltinis ląstelėse. Tyrimai patvirtina, kad kreatinas didina fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 3 g kreatino.

Kre Alkalyn - tai patentuota moderni kreatino monohidrato formulė, kuri pasižymi stabilumu virškinimo trakte ir geresniu įsisavinimu organizme. Kuo mažesnė pH, tuo greičiau kreatinas virsta į neveiksmingą kreatininą. Jei pH yra didesnis nei 7, kreatino irimas mažėja. Pagrindinis Kre-Alkalyn pliusas yra tai, kad kreatinas yra sujungtas su taip vadinamom stabilizuojančiom medžiagom, kurios sukuria apsauginį lauką. Tokiu būdu užtikrinamas aukštas kreatino stabilumas virškinimo trakte - jis tampa atsparus skrandžio sultims ir išlieka stabilus bei raumenų ląstelę pasiekia visu pajėgumuBe to, pakanka mažesnių dozių, lyginant su kitais kreatino produktais. 

VARTOJIMAS: 2-4 kapsulės 45-60 min prieš treniruotę. Taip pat galima vartoti 2-4 kapsules iš karto po treniruotės. Maksimai dienos norma 4 kapsulės per dieną. Užgerti pakankamu kiekiu vandens ar sportiniu gėrimu, pieno ir alkoholio gėrimai netinka. Praryti sveikas kapsules, jų neperkąsti. Atidarius pakuotę, laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir suvartoti per 3 mėnesius.
Benjamin-Radic5 
Benjamin Radic Nutrend komanda
Maistinė ir energinė vertė: 4 kapsulėje yra - 3832 mg 1 kapsulėje - 958 mg
Kreatino monohidrato (kre-alkalyn®) 3000 mg 750 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 60 (120 kaps.).

SUDEDAMOSIOS DALYSKre-Alkalyn® - kreatino monohidratas, želatina, dažiklis titano dioksidas, maltodekstrinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.

GAMINTOJAS: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS:  "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.