Nutrend Synephrine

Karčiavaisio citrinmedžio ekstraktas

  • Lieknėjimui

Pakuotė:

  • 14,83 EUR už 100 kaps.

    8,90 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Synephrine – tai papildas, kurio vienoje kapsulėje yra 125 mg karčiavaisio citrinmedžio augalo ekstrakto (8% sinefrino), palaikančio riebalų metabolizmą. 

VARTOJIMAS: 1 kapsulę 30 minučių prieš aktyvią fizinę veiklą. Maisto papildas gali būti vartojamas su karnitino turinčiais produktais. Maksimali dienos norma – 1 kapsulė per dieną. Kapsulę nuryti užgeriant vandeniu. Alkoholiniai ir pieno gėrimai nėra tinkami.  Kapsulės nekramtyti ir nečiulpti! Nevartoti prieš einant miegoti.  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės

elis-naumanis 
Maistingumo deklaracija: 1 kapsulėje (560 mg)
Karčiavaisio citrinmedžio augalo ekstrakto  125 mg
kuriame sinefrino  10 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 60 (60 kaps.)
Maisto papildas.

SUDEDAMOSIOS DALYS: maltodekstrinas,  karčiavaisio citrinmedžio augalo ekstraktas (8% sinefrinas), želatina, dažiklis titano dioksidas.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinkamas vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Saugoti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.  Produkto neužšaldyti. Gamintojas neatsako už sugadintą produktą, neteisingai jį naudojant ar laikant.

GAMINTOJAS: NUTREND D.S., Selske nam. 9/43, 772 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS:"M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.