Nutrend Tribulus Terrestris Turbo

GULSČIOJI RAGUŽĖ (TRIBULUS TERRESTRIS)

Pakuotė:

  • 19,58 EUR už 100 kaps.

    23,50 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Plačiai sunkumus kilnojančių atletų tarpe paplitusi gulsčioji ragužė [lot.Tribulus Terrestris] kapsulių formoje. 1 kapsulėje yra 500 mg gulsčiosios ragužės ekstrakto (lot.tribulus terrestis) (60% saponinų). 

VARTOJIMAS: maksimali dienos norma - 1 kapsulė per dieną prieš valgį. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Atsižvelgus į rekomenduojamą dozę, kapsules nuryti, užgeriant pakankamu kiekiu vandens ar sportiniu gėrimu. Pieno ir alkoholiniai gėrimai netinka. Kapsulių neperkąsti! Atidarius pakuotę, laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje ir suvartoti per 3 mėnesius.
Martin-Mester2 
Martin Mester Nutrend komanda
Maistinė ir energinė vertė: 1 kapsulėje – 600 mg
Gulsčiosios ragužės (lot. Tribulus terrestris)  500 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 120 (120 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: gulsčiosios ragužės ekstraktas (lot.Tribulus terrestis) (60% saponinų), želatina, dažiklis titano dioksidas. 

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausai, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Saugoti nuo užšalimo. Gamintojas neatsako, jei produktas neteisingai vartojamas ar laikomas.

GAMINTOJAS: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS:  "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.