Nutrend Tribulus Terrestris Turbo

GULSČIOJI RAGUŽĖ (TRIBULUS TERRESTRIS) (maisto papildas)

Pakuotė:

  • 19,58 EUR už 100 kaps.

    23,50 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Tribulus Terrestris Turbo - tai plačiai sportininkų tarpe paplitusi gulsčioji ragužė [lot.Tribulus Terrestris] kapsulių formoje. Sudėtyje yra tokios veikliosios medžiagos kaip gulsčiosios ragužės ekstraktas (lot.tribulus terrestis), cinkas ir pantoteno rūgštis, kurios padeda palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje.

VARTOJIMAS1 kapsulė per dieną prieš valgį. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Atsižvelgus į rekomenduojamą dozę, kapsulę nuryti, užgeriant pakankamu kiekiu vandens ar sportiniu gėrimu. Pieno ir alkoholiniai gėrimai netinka. Kapsulių neperkąsti! Atidarius pakuotę, laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje ir suvartoti per 5 mėnesius.
Martin-Mester2 
Martin Mester Nutrend komanda
Maistinė ir energinė vertė: 1 kapsulėje (500 mg)
Gulsčiosios ragužės ekstrakto 300 mg
Cinko  10 mg (100% RMV)
Pantoteno rūgšties  6 mg (100% RMV)
Porcijų skaičius pakuotėje: 120 (120 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: gulsčiosios ragužės ekstraktas (lot.Tribulus terrestis) (40% saponinų), želatina, dažikliai: titano dioksidas ir geležies oksidai, cinko gliukonatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, kalcio D-pantotenatas. 

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausai, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Saugoti nuo užšalimo. Gamintojas neatsako, jei produktas neteisingai vartojamas ar laikomas.

GRYNASIS KIEKIS: 120 kapsulių (60 g).
GAMINTOJAS: 
NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS:  "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.