Nutrend Tribulus Terrestris

Gulsčiosios ragužės ekstraktas (maisto papildas)

Pakuotė:

  • 18,17 EUR už 100 kaps.

    10,90 EUR

10,90 EUR

Tribulus Terrestris - tai plačiai sportininkų tarpe paplitusi gulsčioji ragužė [lot.Tribulus Terrestris] kapsulių formoje. Vienoje porcijoje yra  1000 mg (kapsulėje 500 mg) Gulsčiosios ragužės ekstrakto, turinčio net 90% biologiškai aktyvių saponinų.

VARTOJIMAS: Maksimali dienos norma – 2 kapsulės per dieną su maistu.  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Atsižvelgus į rekomenduojamą dozę, kapsulę nuryti, užgeriant pakankamu kiekiu vandens ar sportiniu gėrimu. Pieno ir alkoholiniai gėrimai netinka. Kapsulių neperkąsti! Atidarius pakuotę, laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje ir suvartoti per 5 mėnesius.
Benjamin-Radic1
Maistingumo deklaracija: 1 kapsulėje 2 kapsulėse
gulsčiosios ragužės ekstrakto  500 mg 1000 mg
 

SUDEDAMOSIOS DALYS: gulsčiosios ragužės ekstraktas (lot.Tribulus terrestis) (90% saponinų), želatina, dažiklis geležies oksidai, užpildas riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas. 

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausai, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Saugoti nuo užšalimo. Gamintojas neatsako, jei produktas neteisingai vartojamas ar laikomas. 

GRYNASIS KIEKIS: 60 kapsulių (36,9 g).
GAMINTOJAS: NUTREND D.S., Selske nam. 9/43, Olomouc-Chalkovice, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.