Nutrend Vitamin C

Vitaminas C su erškėtuogiais (Maisto papildas)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 8,50 EUR už 100 tab.

    8,50 EUR

8,50 EUR

Vitamin C - tai imuniteto stiprinimui skirtas papildas su dideliu kiekiu vitamino C ir erškėtuogių ekstraktu. Kompleksas skirtas imuninės sistemos veiklos optimizavimui, padeda mažinti nuovargį bei yra svarbus normaliam kolageno formavimui, normaliai kaulų, kremzlių, dantenų, odos funkcijai ir normaliai kraujagyslių funkcijai palaikyti. Vitaminas C gerina geležies absorbciją.

Vartojimas: kapsules nuryti, užgeriant pakankamu kiekiu vandens. Atidarius pakuotę, laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje ir suvartoti per 3 mėnesius.

olga-sipkova1 
Maistingumo deklaracija: tabletėje 
Vitamino C  500 mg (625% RMV)
Erškėtuogių miltelių  10 mg
RMV - referencinė maistinė vertė  

SUDEDAMOSIOS DALYS: vitaminas C (L-askorbo rūgštis), lipnumą reguliuojančios medžiagos: mikrokristalinė celiuliozė ir hidroksipropilmetilceliuliozė, dažiklis titano dioksidas, stabilizatorius polidekstrozės, lipnumą reguliuojanti medžiaga talkas, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, 10:1 erškėtuogių ekstraktas, lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Netinka vaikams iki 3 metų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje ir toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Produkto negalima užšaldyti. Gamintojas neatsako jei produktas laikomas ar vartojamas netinkamai. 

GRYNASIS KIEKIS: 100 tablečių po 800 mg (80 g).
GAMINTOJAS: NUTREND D.S., Selske nam. 9/43, Olomouc-Chalkovice, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, LT-35118 Panevėžys.