Nutrend ZMA

Unikalus cinko, magnio ir vitamino B6 mišinys

Pakuotė:

  • 0,22 EUR už 1 kaps.

    25,90 EUR

25,90 EUR

ZMA® yra unikalus cinko, magnio ir vitamino B6 mišinys. Cinkas padeda palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje. Magnis ir vitaminas B6 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

VARTOJIMAS3 kapsulės prieš einant miegoti. Atsižvelgus į rekomenduojamą dozę, kapsules nuryti, užgeriant pakankamu kiekiu gėrimo (taip pat galima vartoti kartu su baltyminiu kokteiliu). Kapsulių neperkąsti! Atidarius pakuotę, laikyti ne aukštesnėje kaip 10-25ºC temperatūroje ir suvartoti per 3 mėnesius.
Benjamin-Radic6 
Benjamin Radic Nutrend komanda
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 3 kaps. (2790 mg)
Magnio  450 mg (120% RMV)
Cinko  30 mg (300% RMV)
Vitamino B6  10,5 mg (750% RMV)
RMV - referencinė maistinė vertė
Porcijų skaičius pakuotėje: 40 (120 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYSZMA® mišinys (citrinų rūgšties magnio druskos, magnio oksidas, cinko mono-L-metionino sulfatas, cinko L-aspartatas, piridoksino hidrochloridas), želatina, dažiklis titano dioksidas.

 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netinka vaikams, neščioms ir maitinančioms moterims. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GAMINTOJAS: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS:  "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.