Nutrend ZMA

Unikalus cinko, magnio ir vitamino B6 mišinys (maisto papildas)

Pakuotė:

  • 0,22 EUR už 1 kaps.

    25,90 EUR

25,90 EUR

ZMA® yra unikalus cinko, magnio ir vitamino B6 mišinys. Cinkas padeda palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje. Magnis ir vitaminas B6 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

VARTOJIMAS2 kapsulės prieš einant miegoti. Atsižvelgus į rekomenduojamą dozę, kapsules nuryti, užgeriant pakankamu kiekiu gėrimo (taip pat galima vartoti kartu su baltyminiu kokteiliu). Kapsulių neperkąsti! Atidarius pakuotę, laikyti ne aukštesnėje kaip 10-25ºC temperatūroje ir suvartoti per 3 mėnesius.
Benjamin-Radic6 
Benjamin Radic Nutrend komanda
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 2 kapsulės 1860 mg
Magnio  300 mg (80% RMV)
Cinko  20 mg (200% RMV)
Vitamino B6  7 mg (500% RMV).
RMV - referencinė maistinė vertė
Porcijų skaičius pakuotėje: 60 (120 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: ZMA® mišinys (citrinų rūgšties magnio druskos, magnio oksidas, L-OptiZinc® [cinko mono-L-metionino sulfatas], cinko L-aspartatas, piridoksino hidrochloridas), želatina, dažikliai: titano dioksidas ir geležies oksidai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netinka vaikams, neščioms ir maitinančioms moterims. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. 

GRYNASIS KIEKIS: 120 kapsulių (111,6 g).T
GAMINTOJAS: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
PLATINTOJAS:  "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.