PlantaPol Fatburner Forte

  • Lieknėjimui

Pakuotė:

  • 0,75 EUR už 1 amp.

    14,90 EUR

14,90 EUR

Fatburner Forte – tai maisto papildas, susidedantis iš stimuliuojančių natūralių gamtos produktų, tokių kaip Karčiavaisio citrinmedžio ekstraktas, žalios kavos ir arbatos ekstraktai, Kambodžos garcinijos ir guaranos ekstraktai. Taip pat produkto sudėtis yra praturtinta C ir B grupės vitaminais, L-karnitinu.

Sudėtyje yra kofeino. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims (16,9 mg/1 ampulėje-10 ml).  Kininis arbatmedis padeda palaikyti normalią medžiagų apykaitą.

VARTOJIMAS: 1 ampulė per dieną prieš pusryčius. Išmaišyti sultyse ar vandenyje. Prieš vartojimą suplakti.

Maistinė ir energinė vertė: 10 ml (1 ampulė)
L-karnitino 250 mg
Karčiavaisio citrinmedžio ekstrakto 150 mg
Žaliosios arbatos ekstrakto 150 mg
Žaliosios kavos ekstrakto 100 mg
Kambodžos garcinijos ekstrakto 100 mg
Sausos žaliosios arbatos ekstrakto 50 mg
Gvaraninės paulinijos ekstrakto (guarana) 50 mg
Vitamino C 80 mg (100% RMV)
Niacino 16 mg (100% RMV)
Vitamino B6 1,4 mg (100% RMV)
Vitamino B1 1,1 mg (100% RMV)
RMV - referencinė maistinė vertė.
Porcijų skaičius pakuotėje: 20 (20 geriamų ampulių po 10 ml).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYSvanduo, fruktozė, koncentruotos juodųjų serbentų sultys (Ribes Nigrum), L-karnitino tartratas, karčiavaisio citrinmedžio ekstraktas (Citrus Aurantium), sausasis raudonosios arbatos ekstraktas ekstraktas (Camellia Sinensis), žaliosios kavos ekstraktas (Coffea Arabica), Kambodžos garcinijos ekstraktas, L-askorbo rūgštis (vitaminas C), gvaraninės paulinijos ekstraktas (guarana), sausasis žaliosios arbatos ekstraktas (Camellia Sinensis) nikotinamidas (niacinas), konservantas kalio sorbatas, saldiklis sukralozė, piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), tiamino hidrochloridas (vitaminas B1). 

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą

GAMINTOJAS: PLANTAPOL S.L. 50171 La Puebla de Alfinden, Zaragosa, Ispanija. 
PLATINTOJAS: "M Sportas"
UAB, Kanapių g. 11 Panevėžys.