PlantaPol Melatosom

Geresniam miegui

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 4,95 EUR už 100 tab.

    9,90 EUR

9,90 EUR

Melatoninas padeda mažinti subjektyvų laiko juostų skirtumo pajautimą (teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant ne mažiau kaip 0,5 mg prieš einant miegoti pirmą kelionės dieną ir kelias dienas po atvykimo į kelionės tikslo vietą). Melatoninas taip pat padeda mažinti laiko, reikalingo norint užmigti, trukmę (teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant 1 mg melatonino prieš einant miegoti).

VARTOJIMAS: vartoti po 1 tabletę per dieną, užgeriant vandeniu prieš einant miegoti. Vienoje tabletėje yra 1 mg melatonino.

Maistinė ir energinė vertė: 1 tabletėje
Melatonino  1 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 200 (200 tab.).
Maisto papildas tabletėse. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: lipnumą reguliuojanti medžiaga monokalcio fosfatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, tirštiklis karboksimetilceliuliozė, melatoninas.

ĮSPĖJIMAS. Produktas netinkamas vartoti nėščioms ir maitinančioms moterims bei vaikams iki 6 metų.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GAMINTOJAS: PLANTAPOL S.L. 50171 La Puebla de Alfinden, Zaragosa, Ispanija. 
PLATINTOJAS: "M Sportas"
UAB, Kanapių g. 11 Panevėžys.