PlantaPol Vitamin C Plus 1000

Vitaminas C + erškėtuogių ekstraktas

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 15,83 EUR už 100 tab.

    9,50 EUR

9,50 EUR

Vitamin C Plus 1000 – tai imuniteto stiprinimui skirtas papildas, kurio sudėtyje yra didelis kiekis vitamino C su papildomais erškėtuogių bei kraštuotojos malpigijos ekstraktais. Šis kompleksas padeda imuninės sistemos veiklai, padeda mažinti nuovargį bei yra svarbus normaliam kolageno formavimui, normaliai kaulų, kremzlių, dantenų, odos funkcijai ir normaliai kraujagyslių funkcijai palaikyti. Vitaminas C gerina geležies absorbciją.

VARTOJIMAS: 1 tabletė per dieną, užgeriant stikline vandens.

 
Maistingumo deklaracija: 1 kapsulėje
Vitamino C kuriame: 1000 mg (1250% RMV)
vitamino C  960 mg
sausojo erškėtuogių ekstrakto  28 mg
kraštuotojos malpigijos sausojo ekstrakto  12 mg
Sausojo erškėtuogių ekstrakto  40 mg
Kraštuotojos malpigijos sausojo ekstrakto  24 mg
RMV - referencinė maistinė vertė  

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-askorbo rūgštis, lipnumą reguliuojančios medžiagos: mikrokristalinė celiuliozė ir dikalcio fosfatas, kvapioji medžiaga iš apelsino, erškėtuogių sausasis ekstraktas su 70% L-askorbo rūgšties, tirštiklis hidroksipropilmetilceliuliozė, sausasis kraštuotosios malpigijos ekstraktas su  50% L-askorbo rūgšties, lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas.

ĮSPĖJIMAS. žmonės sergantys inkstų ligomis neturi vartoti vitamino C daugiau kaip 200 mg per parą, tai taip pat gali padidinti hiperoksalmijos riziką.Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 60 kapsulių po 1600 mg (96 g).
GAMINTOJAS: PLANTAPOL S.L. 50171 La Puebla de Alfinden, Zaragosa, Ispanija.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11 Panevėžys.