Scitec BCAA + Glutamine Xpress

Svarbiausių aminorūgščių kompleksas

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 7,97 EUR už 100 g

    23,90 EUR

  • 6,65 EUR už 100 g

    39,90 EUR

Skonis:

23,90 EUR

BCAA + Glutamine Xpress – tai svarbiausių aminorūgščių ir glutamino kompleksas vienoje formulėje. BCAA (išsišakojusios grandinės aminorūgštys) yra esminės, nes jų organizmas negali pasigaminti, be to, fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Sudėtyje esančios BCAA yra moksliškai pagrįstu 2:1:1 santykiu (leucinas, izoleucinas, valinas). BCAA + Glutamine Xpress porcijoje yra 5 g BCAA ir 5 g glutamino, tokia papildo sudėtis skirta maksimaliam raumenų atsigavimo optimizavimui po fizinių krūvių.

VARTOJIMAS: 1 porciją (12 g) miltelių maišyti su 600 ml vandens.Vartoti prieš, per ar po treniruotės arba tarp valgių.

SVeddie_bracamontes-01 

 

 

Maistingumo deklaracija: 12 g 100 g
L-leucino  2500 mg 35714 mg
L-valino  1250 mg 17857 mg
L-izoleucino  1250 mg 17857 mg
L-glutamino 5000 mg 41 666 mg
Taurino  300 mg 2500 mg

SUDEDAMOSIOS DALYS: 

Vaisinės gumos skonio: L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, kivi, meliono, abrikoso aromato kvapiosios medžiagos, taurinas, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, dažikliai: riboflavinas, tartrazinas* ir Patent mėlynasis V. *Dažiklis tartrazinas gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį. 

Obuolių skonio: L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: obuolių rūgštis ir citrinų rūgštis, obuolių aromato kvapioji medžiaga, taurinas, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, salyklo ekstraktas (iš miežių). 

Mohito skonio: L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: obuolių rūgštis ir citrinų rūgštis, citrinų ir šalymėtės aromato kvapiosios medžiagos, taurinas, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K. 

Citrusinių vaisių skonio: L-glutaminas 42%, L-leucinas 21%, L-izoleucinas 10%, L-valinas 10%, kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir DL-obuolių rūgštis, taurinas 2,5%, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, dažikliai: riboflavinas, chlorofilų ir chlorofilinų vario kompleksai.

Šaltos arbatos skonio: L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga DL-obuolių rūgštis, kolos, citrinų, juodosios arbatos ir punčo aromato kvapiosios medžiagos,  taurinas, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, dažiklis sulfitinė amoniakinė karamelė.

Arbūzo skonio: L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, arbūzo aromato kvapioji medžiaga, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: obuolių rūgštis ir citrinų rūgštis, taurinas, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, dažiklis karmoisinas*.*Dažiklis karmoisinas gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Alergenas: miežiai. 

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

GRYNASIS KIEKIS: 600 g (50 porcijų), 300 g (25  porcijos po 12 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.