Scitec BCAA-X

ESMINĖS BCAA AMINORŪGŠTYS (Maisto papildas)

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 11,06 EUR už 100 kaps.

    19,90 EUR

19,90 EUR

Trys aminorūgštys, kurių grupė vadinama BCAA (išsišakojusios grandinės aminorūgštys) yra esminės visų pirma todėl, kad jų organizmas negali pasigaminti, o antra - fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Leucinas yra svarbiausia aminorūgštis ir papildomas jo vartojimas yra rekomenduojamas net ir tuo atveju, jei bendras suvartojamų baltymų kiekis yra pakankamai didelis. BCAA yra moksliškai pagrįstu 2:1:1 santykiu (leucinas, izoleucinas, valinas).

VARTOJIMAS: 1 porciją (2 kapsules) per dieną. Galima vartoti prieš treniruotę arba prieš miegą. 
janos_csuhai-05 
JÁNOS CSUHAI Scitec komanda
Maistingumo deklaracija: 2 kapsulėse
L-leucino  600 mg
L-izoleucino  300 mg
L-valino  300 mg

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-leucinas42%, L-izoleucinas21%, L-valinas 21%, želatina, glajinė medžiaga šelakas, dažiklis geležies oksidai ir hidroksidai, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: amonio hidroksidas ir kalio hidroksidas. 

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

GRYNASIS KIEKIS: 180 kapsulių(89,9 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "G Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.