Scitec BCAA Xpress

BCAA MILTELIŲ FORMOJE

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 7,82 EUR už 100 g

    21,90 EUR

  • 6,56 EUR už 100 g

    45,90 EUR

Skonis:

45,90 EUR

BCAA Xpress - tai trys esminės aminorūgštys (leucinas, izoleucinas, valinas) miltelių pavidale. Jų organizmas negali pasigaminti, tad jas būtina gauti su maistu ar papildais. Fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Leucinas yra svarbiausia aminorūgštis, tad papildomas jo vartojimas yra rekomenduojamas net ir tuo atveju, jei bendras suvartojamų baltymų kiekis yra pakankamai didelis. Sudėtyje esančios BCAA yra moksliškai pagrįstu 2:1:1 santykiu (leucinas, izoleucinas, valinas). 

VARTOJIMAS: 1 porciją (7 g) miltelių maišyti su 250 ml vandens ar kitu mėgstamu gėrimu.Gerai išplakti! Išplakus produktą, šiek tiek palikti pastovėti. Vartoti prieš, per ar po treniruotės ar bet kuriuo kitu dienos metu, pvz.: prieš einant miegoti. Rekomenduojama dienos norma – 1 porcija per dieną. 
 bcaa-xpress
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 1 porcija - 1/2  kaušelio (7 g) 100 g produkto
L-leucino  2500 mg 35714 mg
L-valino  1250 mg 17857 mg
L-izoleucino 1250 mg 17857 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 100 (700 g).

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Obuolių skonio: L-leucinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, L-izoleucinas, L-valinas, obuolių aromato kvapioji medžiaga, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, gliukozė, salyklo ekstraktas, dažiklis riboflavinas.

Kolos ir mažųjų citrinų skonio: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, gliukozė, kolos aromato kvapioji medžiaga, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, dažiklis sulfitinė amoniakinė karamelė.

Mango skonio: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, mango aromato kvapioji medžiaga, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga DL-obuolių rūgštis, tirštiklis ksantano derva, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, dažiklis Saulėlydžio geltonasis FCF*.

*Dažiklis Saulėlydžio geltonasis FCF gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu

GRYNASIS KIEKIS: 280 g (40 porcijų po 7 g), 700 g (100 porcijų po 7 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.