Scitec Carni Complex

Karnitino kompleksas (maisto papildas)

  • Lieknėjimui

Pakuotė:

  • 0,42 EUR už 1 kaps.

    24,90 EUR

24,90 EUR

Carni Complex - tai karnitino kompleksas, sudarytas iš dviejų karnitino formų: L-karnitino L-tartarato ir Acetil-L-karnitino. Viso vienoje kapsulėje yra 820 mg L-karnitino.

VARTOJIMAS: 1 kapsulė per dieną, užgeriant stikline vandens. 

dia_salamon-07
Maistinė ir energinė vertė: 1 tabletėje
L-karnitino L-tartrato  1000 mg
Acetil-L-karnitino  200 mg
viso L-karnitino  820 mg
 

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-karnitinas L-tartratas 72%, acetil-L-karnitinas 14%, kapsulės apvalkalas [želatina, glazūravimo medžiaga (šelakas), dažikli (geležies oksidai ir hidroksidai), rūgštingumą reguliuojančios medžiagos (amonio hidroksidas, kalio hidroksidas)], lipnumą reguliuojanti medžiaga (riebalų rūgščių magnio druskos). 

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušinis, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, žuvys ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. 

GRYNASIS KIEKIS: 60 kapsulių (82 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "G Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.