Scitec Collagen Xpress

Kolageno milteliai su hialiurono rūgštimi ir vitaminu C

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 8,19 EUR už 100 g

    38,90 EUR

Skonis:

38,90 EUR

Collagen Xpress – tai kolageno milteliai su hialiurono rūgštimi ir vitaminu C. Kolagenas yra labai svarbus baltymas, kuris plačiai naudojamas ne tik sveikatos, bet ir grožio pasaulyje. Jis yra esminis ląstelių atsinaujinimo komponentas ir sudaro didžiąją dalį odos, sąnarių kremzlių, kaulų, tad yra siejamas su odos, plaukų, nagų, jungiamųjų audinių, sąnarių būklės gerinimu. 

VARTOJIMAS: 1 porciją (19 g miltelių – 2 ¼ kaušelio) maišyti su 450 ml vandens. Vartoti po 1 porciją per dieną. 

mergina_guli
Maistingumo deklaracija: 1 porcija - 19 g
vitamino C  81 mg (101% RMV)
kolageno  1500 mg
hialiurono rūgšties  107 mg
RMV - referencinė maistinė vertė  

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Vaisių punčo skonio: hidrolizuotas kolagenas 79%, kvapiosios medžiagos, rūgštinguą reguliuojančios medžiagos: obuolių rūgštis ir citrinų rūgštis, druska, hidrolizuoti kremzlių milteliai 0,63%, hialiurono rūgštis 0,62%, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, L-askorbo rūgštis, dažikliai: karminas ir briliantinis mėlynasis FCF. 

Granato ir greipfruto skonio: hidrolizuotas kolagenas 79%, kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: obuolių rūgštis ir citrinų rūgštis, inulinas, burokėlių šaknies koncentrato milteliai (maltodekstrinas, burokėlių šaknies koncentratas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis), druska, hidrolizuoti kremzlių milteliai 0,63%, hialiurono rūgštis 0,62%, L-askorbo rūgštis, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K,  dažiklis amoniakinė karamelė.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

GRYNASIS SVORIS: 475 g (25 porcijų po 19 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.