Scitec Creatine Caps

Grynas kreatino monohidratas kapsulėse.

Pakuotė:

  • 9,92 EUR už 100 kaps.

    11,90 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Kreatino monohidratas jau ilgą laiką plačiai naudojamas sporte. Apie 95% kūne esančio kreatino randasi skeletiniuose raumenyse. Jis padeda gaminti raumenų lastelėms reikalingą energiją, optimizuodamas adenozintrifosfato (ATF) gamybą. ATF yra pagrindinis energijos šaltinis ląstelėse. Tyrimai patvirtina, kad kreatinas didina fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 3 g kreatino.

Creatine Caps sudėtyje yra tik grynas (be jokių priemaišų) kreatino monohidratas kapsulių formoje. Kapsulių pagalba papildą lengviau vartoti ir dozuoti.

VARTOJIMAS: po 4 kapsules 2 kartus per dieną į tuščią skrandį, geriausia po treniruotės arba prieš miegą. Kapsules užgerti pakankamu kiekiu vandens. Produktą patartina vartoti su paprastaisiais angliavandeniais.

janos_csuhai-01 
JÁNOS CSUHAI Scitec komanda
Maistinė ir energinė vertė: 8 kapsulėse 4 kapsulėse
Energinė vertė 56 kcal / 236 kJ  28 kcal / 118 kJ
Kreatino monohidrato  5200 mg 2600 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 30 (120 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: kreatino monohidratas, magnio stearatas, želatina.

ALERGENAI. Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušinio baltymas, glitimas ir žemės riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.