Scitec EAA + Glutamine

Esminės aminorūgštys + glutaminas

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 8,30 EUR už 100 g

    24,90 EUR

Skonis:

24,90 EUR

EAA + Glutamine – tai esminių aminorūgščių kompleksas su glutaminu, tinkantis ir veganams. Esminių aminorūgščių kūnas negali pasigaminti, tad jas būtina gauti su maistu ar papildais. Šis papildas yra puikus būdas užtikrinti, kad kūnas gautų optimalų kiekį statybinių medžiagų, reikalingų treniruotės metu ir po jos. Vienoje porcijoje, šalia kitų esminių aminorūgščių, yra net 4 g BCAA ir 2 g glutamino. 

EAA + Glutamine yra veganiškas papildas, kadangi jis pagamintas iš fermentuotų aminorūgščių (augalinės kilmės), tad papildas yra tinkamas ir asmenims, nevartojantiems gyvulinės kilmės produktų. Be to, sudėtyje nėra cukraus ir kitų angliavandenių, tad jis tinka bet kokios dietos metu. 

VARTOJIMAS: 1 porcija (9 g)ištirpinti 500 ml vandens. Geriausia vartoti po fizinio krūvio. Dėl tikslios rekomenduojamos paros dozės pasikonsultuokite su mitybos specialistu. 
brigitta_1 
Maistingumo deklaracija: 2/3 kaušelio miltelių  - 9 g 100 g
BCAA amino rūgščių:    
L-leucino  1300 mg 14444 mg
L-izoleucino  1500 mg 16666 mg
L-valino  1200 mg 13333 mg
L-histidino  50 mg 555 mg
L-lizino hidrochlorido  50 mg 555 mg
  kuriame L-lizino  40 mg 444 mg
L-metionino  50 mg 555 mg
L-fenilalanino  50 mg 555 mg
L-treonino  50 mg 555 mg
L-glutamino  2000 mg 22222 mg

SUDEDAMOSIOS DALYS: 

Meliono ir kolos skonio: L-glutaminas, L-izoleucinas, arbūzų, kolos ir braškių aromato kvapiosios medžiagos, L-leucinas, L-valinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, saldikliai:  sukralozė ir  acesulfamas K, dažiklis amoniakinė karamelė (sieros dioksidas), L-histidinas, L-lizino hidrochloridas, L-metioninas, L-fenilalaninas, L-treoninas.

Vyšnių ir citrinos skonio: L-glutaminas, L-izoleucinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, L-leucinas, L-valinas, vyšnių ir citrinų aromato kvapiosios medžiagos, saldikliai:  sukralozė ir  acesulfamas K, L-histidino hidrochloridas, L-metioninas, L-fenilalaninas, L-treoninas, dažiklis Ponso 4R. 

⃰Dažiklis Ponso 4R gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį. 

Mango skonio: L-glutaminas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, L-izoleucinas, L-leucinas, L-valinas, mango aromato kvapioji medžiaga, saldikliai:  sukralozė ir  acesulfamas K, L-histidinas, L-lizino hidrochloridas, L-metioninas, L-fenilalaninas, L-treoninas, dažikliai⃰: tartrazinas ir saulėlydžio geltonasis FCF. Dažikliai tartrazinas ir saulėlydžio geltonasis FCF gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Limonado skonio: L-glutaminas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, L-izoleucinas, L-leucinas, L-valinas, rožinio limonado kvapioji medžiaga, saldikliai:  sukralozė ir  acesulfamas K, dažiklis burokėlių raudonasis, L-histidinas, L-lizino hidrochloridas, L-metioninas, L-fenilalaninas, L-treoninas.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

GRYNASIS KIEKIS: 300 g (33 porcijos po 9 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "G Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.