Scitec Flavour Drops

Skonių lašai

Pakuotė:

  • 13 EUR už 100 ml

    6,50 EUR

Skonis:

6,50 EUR

Flavour Drops - tai skonių lašai. Suteikite savo maistui naujų skonių, nepridedant cukraus ir kalorijų. Rekomenduojame gardinti košes, kavą ar kitus gėrimus, jogurtus, kokteilius, varškę, blynus ir t.t. Be cukraus. Be glitimo. Be laktozės. Veganiškas. 

VARTOJIMAS: į savo gėrimą ar maistą (330 ml skysčio arba 200 g maisto) įlašinkite 7-10 lašų Flavour Drops. Taip pat galite vartoti su nepagardintais maisto produktais (natūralus jogurtas, varškė ir kt.), kuriuose nėra pridėtinio cukraus. 

maistas 

SUDEDAMOSIOS DALYS: kvapioji medžiaga, saldiklis (sukralozė). 

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netinka vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims taip pat žmonėms, sergantiems įvairiomis ligomis ir vartojantiems paskirtus medikamentus. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, 5-30ºC temperatūroje, sandariai uždarytą.

GRYNASIS KIEKIS: 50 ml.
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.