Scitec HCA Chitosan

Hidroksicitrininė rūgštis + Chitozanas (maisto papildas)

  • Lieknėjimui

Pakuotė:

  • 13,50 EUR už 100 kaps.

    13,50 EUR

13,50 EUR

HCA (Hidroksicitrininė rūgštis) yra natūralus junginys, išgautas iš Kambodžos garcinijos vaisių žievelės. Chitozanas yra glikoproteininė skaidula, išgauta iš krabų ir vėžių kevalų. Ji pereina per deacitiliacijos procesą, kurio metu acetilo grupės yra chemiškai pašalinamos. Tokiu būdu Chitozanas tampa efektyvesnis. Chitozanas padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Teigiamas poveikis atsiranda per parą suvartojant 3 g chitozano. 

VARTOJIMAS. po 1 porciją (2 kapsulės) per dieną, 30 minučių prieš treniruotę.

zsuzsanna_toldi-02 
ZSUZSANNA TOLDI Scitec komanda
Maistinė ir energinė vertė: 2 kapsulėse
Kambodžos garcinijos ekstrakto  840 mg
kuriame hidroksicitrininės rūgšties 516 mg
Chitozano  300 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 50 (100 kaps.).
Maisto papildas.

SUDEDAMOSIOS DALYS: kambodžos garcinijos ekstarktas (vaisius) 20:1, chitozanas (vėžiagyviai), galvijų želatina, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, dažikliai (titano dioksidas, geležies oksidai, alura raudonasis AC*).

*Dažiklis alura raudonasis AC gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį. 

ALERGENAI: vėžiagyviai. Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 100 kapsulių (69,8 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.