Scitec Isotec Endurance

Angliavandenių ir skysčių papildymo formulė

  • Energijai
  • Ištvermei

Pakuotė:

  • 1,99 EUR už 100 g

    19,90 EUR

Skonis:

19,90 EUR

Įvairių sporto šakų intensyvios treniruotės greitai išeikvoja energijos atsargas, be to, organizmas netenka daug skysčių. Skysčių netekimas prakaituojant smarkiai sumažina treniruotės efektyvumą ir rezultatus. Todėl, intensyviai treniruojantis, būtina sureguliuoti skysčių balansą bei kitus mikroelementus, kurie prarandami su prakaitu. 

Isotec Endurance
sudėtyje yra medžiagos, padedančios kuo efektyviau išspręsti skysčių ir energijos praradimo problemas. Vartojant įvairius gėrimus (ne izotoninius) gresia skrandžio perkrova ir lėtesnis angliavandenių bei skysčių pasisavinimas. Isotec Endurance produktas yra izotoninis, todėl jis greitai ir gerai pasisavinamas. Papilde esanti angliavandenių ir skysčių papildymo formulė yra aprūpinta tri-angliavandeniais, kurie garantuoja nepertraukiamai ilgą energijos tiekimą ir papildo raumenų ir kepenų glikogeno atsargas. Sudėtyje taip pat yra mineralų, kurie prarandami su prakaitu. Be to, formulė papildyta svarbiausiais antioksidantais: vitaminu C ir vitaminu E, kurie yra svarbūs normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Isotec Endurance - tai geriausias izotoninis energiją ir skysčius atkuriantis gėrimas. Iš 1000 g pakuotės pagaminama net 15 litrų gėrimo.

BE ASPARTAMO.

VARTOJIMAS: 1/2 kaušelio (33 g) miltelių maišyti 500 ml vandenyje. Vartoti prieš, po ar treniruotės metu. Gali būti suvartojamas 30-60 min. prieš treniruotę. 

zsuzsanna_toldi-10 
ZSUZSANNA TOLDI Scitec komanda
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 1/2 kaušelio - 33 g 100 g produkto
Kalorijų  116 kcal/487 kJ 351 kcal/1476 kJ
Riebalų  0 g 0 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių 0 g 0 g
Angliavandenių  29 g 88 g
kuriuose cukrų  14 g 42 g
Baltymų  0 g 0 g
Druskos  0,63 g 1,9 g
Vitamino C 200 mg (250% RMV) 606 mg (757% RMV)
Vitamino E  15 mg (125% RMV) 45 mg (375% RMV)
Magnio  90 mg (24% RMV) 151 mg (40% RMV)
Fosforo  442 mg (63% RMV) 139 mg (191% RMV)
RMV - referencinė maistinė vertė
Porcijų skaičius pakuotėje: 30 (1000 g).

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Citrinų skonio: maltodekstrinas, gliukozė, fruktozė, dinatrio hidrogeno fosfatas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, kalio dihidrogeno fosfatas, magnio hidrogeno fosfatas, juodos arbatos ir citrinų aromato kvapiosios medžiagos, L-askorbo rūgštis, dažiklis paprastoji amoniakinė karamelė, DL-alfa-tokoferilacetatas, saldikliai:sukralozė ir acesulfamas K.

Apelsinų skonio: maltodekstrinas, gliukozė, fruktozė, apelsinų aromato kvapioji medžiaga, dinatrio hidrogeno fosfatas, kalio dihidrogeno fosfatas, magnio hidrogeno fosfatas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, L-askorbo rūgštis, DL-alfa-tokoferilacetatas,s aldikliai:sukralozė ir acesulfamas K, dažiklis saulėlydžio geltonasis FCF*.

*Dažiklis saulėlydžio geltonasis FCF gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį).

ALERGENAI. Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 1000 g.
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.